Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Aion Na. Melyik szeró? ....

Aion Na. Melyik szeró? . Többi lennt

Figyelt kérdés

Épp töltöm le az Aion Na-t.Arra lennék kiváncsi ,hogy melyik szerverre menjek ?

Melyiken van több magyar?

És szerintetek Ranger vagy Sorcerert csináljak?:D

Egyébként ugye Na jobb mint az Eu ?


2012. dec. 22. 17:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
2012. dec. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Véleményem, hogy nem 5 percenként vannak azok a botok.Tiltó listára tettem a nevüket és egy hétig nem is zavart efféle próbléma!20 lv után lehet chatbe írni. Eun- csak gold packal, de ott a shout zavar eléggé. Én nem laggolok Na- szerón és nekem sokkal jobban bejön, mert itt meg bírok állni a saját lábamon. Eu-n hiába farmoltam össze Gold Packra, mert felhúztam az alchemyt, essence tappingot, aethert 400ra és nem vesznek semmit a boltban, csak nagyon ólcsóért.. Vissza se jön az ára és van hogy 20 millára felcsúszik a Gold Pack. Na-n én arra a szeróra mentem ahol a top 1-es asmonak van vagy 50 milla Ap-ja. Ráadásul vmi újítás van, hogy van egy közös szeró. Ott gyorsabban lehet fejlődni és találkozhatsz olyan játékosokkal akik másik szeróról vannak. Szerintem érdemesebb NA-ra menni, ha nem akarsz vagyont költeni a játékra.
2013. jan. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!