Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Guild wars 2? Többi lennt!

Guild wars 2? Többi lennt!

Figyelt kérdés

EDdig WoW-oztam ,de meguntam.Arra lennék kiváncsi megéri-e megvenni a guild wars 2-őt ?Jobb-e mint a wow vagy Aion-nál ?Sokan játszanak rajta ?

És ezen agépen laggolna e ?

cpu:dual core E5700 3ghz

vga:integrált :SSS g41 express chipset 1.76gb

ram:4gb


2012. dec. 19. 19:53
 1/9 anonim ***** válasza:

1. Megéri megvenni rettenetesen jó játék!! :D

2. A lagg nem a gépigény miatt laggol egy játék, hanem az internet sebesség miatt.

2012. dec. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Az előző válaszadónak részben van csak igaza.

-Tényleg nagyon jó játék, nekem mondjuk pont nincs meg, ahhoz képset haveroknál sokat játszottam rajta, engem rabul ejtett, el kellett zavarni a gép elől.:)

-Szaggat szerintem nem fog, bár nem csak a net sebességétől függ, általában nem attól, hanem az FPS nagyságától (minél magasabb annál jobb) egyébként a szemed nem képes csak 24 képkockát képes szaggatás mentesen érzékelni. Magyarul ha ennél többet ki tudsz erőszakolni a gépedből márpedig ki tudsz még ha nem is full grafón, akkor nem lehet probléma.

-Érdemes megvenni, szerintem a harcok jobbak és izgalmasabbak, látványosabbak persze ez csak szubjektív vélemény.

2012. dec. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nehézkes itt is a fejlödés ?Vagy itt már kissebb szinten is sok minden elérhető ?
2012. dec. 19. 20:09
 4/9 anonim ***** válasza:

Jó Játék de nemfog lekötni .. Hiddel énis wow után mentem oda , kb 3hónapig kötött le és mentem vissza inkább pandázni .


Amúgy valszeg laggolna igen , főleg apvp.

2012. dec. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
akkorevvel a géppel inkább ne vegyem meg ?:D
2012. dec. 19. 20:14
 6/9 anonim ***** válasza:
Diavetítés lenne .
2012. dec. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#1, inkabb forditva, a net sebessege nem igazan szamit

tul konnyu a fejlodes, hamar megkapod az osszes skilled, eleinte szep es jo, de nem tud lekotni, en is vartam, megjelenes elott megvettem... 3 honap utan visszamentem Aion-ozni

2012. dec. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
"24 képkockát képes szaggatás mentesen érzékelni" - ez igaz, de valósághű képhez körülbelül 45 FPS kell, a teljes élményt a 60 FPS fölöttiek hozzák (ezért is vannak zárolva az átlagos LCD monitorok például 60 FPS-en), bár én láttam már 300 FPS monitort is, amit bőven meg lehet különböztetni a 60-asoktól is, de én úgy gondolom, hogy a 60-as az a szint, ami fölött azt lehet mondani, hogy kiváló.
2012. dec. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

egy ideig ellehet vele lenni, de én is kb 2-3 hónapig játszottam vele azóta be se léptem. Sőt már a gépen sincs...

eddig úgy gondolom nem érte meg, de mivel nincs havidíj később lehet fogok még vele játszani.


a wownál nem jobb, bár azzal se játszok már 2 éve, de az évekig lekötött.

az aiont nem próbáltam.

2012. dec. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!