Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem merek minecraftozni...

Nem merek minecraftozni Herobrine miatt! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a helyzet, hogy lány vagyok, és ijedősebb vagyok, mint a fiúk. Most hallottam Herobrine-ról, hogy egy hacker megint betette a játékba (mert már jópár változatnál törölték). Nagyon félek, mert nekem a render distance shortön van, és ugye, ha messzebbre nézek, akkor "köd" van. Félek, hogy meglátom.

Hiába van kiírva, hogy Herobrine removed, én félek tőle. Állítólag az Alphában látták többen is, de kevesebb bizonyíték van rá, mint történet. Jelenleg 1.4.5 van nekem letöltve. Eredeti, mert megvettem.

Mit csináljak?!



2012. dec. 21. 17:37
1 2
 11/12 T-800 terminator válasza:
LÉTEZIK ÉN LÁTTAM A BÁNYÁBAN NEM MOD VOL NEM SZERO NEM PLUGIN SIMA MINECRAFT LÉREZIK!!!
2013. júl. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Gulyasarni66 válasza:

én már láttam betában, de máshol még sohasem. előszörm megijedtem tőle, de másodszorra már csak végigröhögtem xD


Tehát: Herobrine csak a beta 1.5 től a beta 1.6.5-ig volt a minecraftban.

2013. dec. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!