Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem merek minecraftozni...

Nem merek minecraftozni Herobrine miatt! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a helyzet, hogy lány vagyok, és ijedősebb vagyok, mint a fiúk. Most hallottam Herobrine-ról, hogy egy hacker megint betette a játékba (mert már jópár változatnál törölték). Nagyon félek, mert nekem a render distance shortön van, és ugye, ha messzebbre nézek, akkor "köd" van. Félek, hogy meglátom.

Hiába van kiírva, hogy Herobrine removed, én félek tőle. Állítólag az Alphában látták többen is, de kevesebb bizonyíték van rá, mint történet. Jelenleg 1.4.5 van nekem letöltve. Eredeti, mert megvettem.

Mit csináljak?!



2012. dec. 21. 17:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%

Nem akarlak elkeseríteni, de a Herobrine nem létezik. Senki sem látta még, senki sem videózta le, csupán hamisított videók és hülye történetek vannak róla a neten. A játék készítője csak poénból írta ki, hogy removed herobrine. Sőt, igazából ki sem lett véve, mivel így van leírva:


+ új szörnyek hozzáadva a játékhoz

+ grafikában újítások

+ szürkület mód kivéve

- herobrine kivéve


tehát mínusz ( - ) eltávolított herobrine az azt jelenti, hogy igazából most rakta bele, vagy nem vette ki :D De egy rossz poén az egész, nehogy komolyan vedd. Amúgy én is és a haverjaim is rengeteget minecraftoztunk, mégsem látta egyikünk sem.

2012. dec. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Igazat adok az előző válaszolónak nehogy emiatt ne minecraftozz 99,9999999999999%-ig

biztos vagyok benne.

2012. dec. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hogy nem létezik.
2012. dec. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 -=GReddy=- ***** válasza:
91%
Herobrine apszolut nem létezik csak egyszer valaki csinált egy mod-ot és onnan van és azóta írkálnak a neten ilyen legendákat stb.. és ha google-ba beírod hogy herobrine akkoris csak mitoszokat és egyéb dolgokat pl:jólsikerült fotoshopos munkák eredményét találod. youtube-n meg jólsikerült videokat,meg hogy állítólag ha összeeszkábálsz valami idézőt akkor ott megjelenik de ez az a mod amit fentebb írtam. Röviden nincs Herobrine. :)
2012. dec. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
alpha óta minecraftozok, egyszer sem láttam, meg ha benne is lenne akkor hogyhogy nincs benne a textúrája a játékban?, olyan meg nincs, hogy egy hacker berakja a játékba
2012. dec. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem játszál!Mert nem tudni hogy létezik e(és pls senki se feleljen hogy létezik vagy,nem mert aki hisz benne hisz aki nem az,nem)és,ha létezik is én még nem halotam olyat hogy herobrine kiment a minecraftbol.Szoval ha létezik szerintem csak a minecraftos emberedet tudja bántani!
2012. dec. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Imperator2001 ***** válasza:
Létezik a játékba, csak nem alapjáraton :D Minecraft: Herobrine Mod bemutató: https://www.youtube.com/watch?v=7aHKv_-iaIk
2012. dec. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszi.

Szerintem is alaptalan legenda. De hát majd lesz, ami lesz.

2012. dec. 25. 12:01
 9/12 anonim ***** válasza:

Nahát:

------------------------------------------------------------

1. Lehet,hogy a játék a char.png-t(Steve=alapjátékos)skinjét(kinéztét)használhatja a játék.

------------------------------------------------------------

2.Ha eredetis vagy,akkor nincs benne,mert tört játékba jó buli,csak a TeamMojang-ban valaki betette,mikor a csapat többi tagja megtudta,hogy van benne ilyen lény,a csapat nem támogatta(pláne azért sem,mert ha megveszed,nem horror játékot fizetsz ki).

----------------------------------------------------------

2013. ápr. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
41%
létezik a Herobrine!!
2013. jún. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!