Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen NFS rész (ek) várhatók...

Milyen NFS rész (ek) várhatók a közeljövőben?

Figyelt kérdés

Remélem végre alakítanak (újra) valamit, nem csak lemásolják a burnoutot -.-"

Jó lenne ha összeállna a "jó öreg" ea csapat és úgy csinálnának egy ÉLVEZHETŐ nfs-t.

[Elnézést, ezt most a kicsik lehet hogy nem értik meg] Én most 16 éves fejjel így állok...



2012. dec. 18. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Figyu hidd el én is szeretném hogy legyen egy ilyen álom jó NFS de ez az hogy álom jó és az is marad soha többé nem lesz már szerintem jó NFS szerintem ez a név már csak egy felfújt legenda most már csak a nevéből él......egyszerűen ahány rész kijön annál jobban elássa magát és a süllyesztőbe végzi!!
2012. dec. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:((
2012. dec. 19. 21:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Hogy őszinte legyek,nekem már 3 éves koromban tetszettek a need for speedek,még az elsővel is játszottam,az undergroundtól nagyon jó lett,az underground 2-vel mai napig is játszok,a most wanted egy isten!!!A carbon is elment,majd a prostreet?az nfs?mert olyan szar lett gta 1 többet ér.Egyedül az undercover volt jó a mostwanted után.Ez a MW feldolgozás is szar lett,szégyen a játékhoz képest.Egyébként remélem valami értelmes csak lesz... Péládul Underground 3.....De szerintem nem várhatok már cosdát... :(( NEED FOR SPEED 1992-2005
2013. febr. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

need for speed sorozat jó részei:1,2,3,underground,underground 2,most wanted ,carbon,

undercower,hot pursuit 2

A need for speed sorozat 2005-ig volt jó a többi a süjesztő

2013. máj. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!