Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA San andreas-ban, hogy...

GTA San andreas-ban, hogy lehet a másik városba menni?

Figyelt kérdés

Most kezdtem el nem rég játszani, és hallottam van olyan város, ahol nincs bandaháború és bűnözés. Szeretnék abba eljutni, de nem engedi. Valamilyen küldetést kell hozzá csinálni? Ha igen, le tudnád írni a küldetést pontosan (hogyan kell megcsinálni, melyiket kell előtte stb.)

Nagyon megköszönném!



#GTA #GTA San Andreas #város(rész)
2012. nov. 25. 15:38
 1/7 balazs0032 válasza:
keresel egy repülőt és átmész
2012. nov. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
akkor is, ha kékkel jelöli a területet? kocsival nem lehet átmenni?
2012. nov. 25. 15:46
 3/7 A kérdező kommentje:
egyébként küldetés nélkül van repülő? hol?
2012. nov. 25. 15:51
 4/7 anonim ***** válasza:

Beülsz egy kocsiba és áthajtasz...

Bár már nagyon régen játszottam vele.

2012. nov. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ahhoz hogy át tudj jutni egy másik városba, a jelenlegi városodban kell megcsinálni minden fő küldetést különben a rendőrök üldözni fognak ha átmész.
2012. nov. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
ki kell vinned szinte majdnem az összes küldetést és a történet alapján kerülsz át következő részre...
2012. nov. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
vagy egyszerűbb 100%-os mentést letöltened és akkor nincs banda háború és mindenhova elmehetsz
2012. dec. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!