Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem jelennek meg a...

Miért nem jelennek meg a játékok magyarul? Vagy fordítják le őket? Alapjáraton magyarra? Mint ahogy a többi nyelvre?

Figyelt kérdés

halottam valami olyasmit hogy az ország lakosságától függ ?!?!

Eddig igen kevésről tudok de az okát még nem tudom.

pl-dishonored...Assassin's Creed 3,


2012. dec. 17. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert mi le vagyunk sz*va sajnos. Jönnek a hülye szövegeikkel, hogy nem veszik meg annyian, meg nem éri meg. De más országokban ahol pedig nem is veszik meg annyian, nekik lefordítják ez van.
2012. dec. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első válaszoló:

Ez nem hülye szövegelés, hanem az igazság. Majd, ha a magyar lakosság 99%-a nem a torrentoldalakról lopja le a játékokat, akkor a kiadó is máshogy fog a dolgokhoz állni. De ebben a formában csak kőkemény anyagi bukást jelentene nekik egy hivatalos fordítás elkészítése. Azt meg honnan veszed, hogy más országban lefordítják, ahol még ennél is kevesebben vesznek játékot? Nem is tudod bizonyítani, ugyanis ilyen nincs. Ezek a néhanapján megjelenő honosított játékok, mint a Dishonored vagy az AC3 szimplán egy felmérést jelentenek, hogy vajon mennyien veszik meg. Évente csinálnak ilyet a hazai kiadók, hogy hátha elkezdi a tisztelt magyar lakosság becsületesen megvásárolni a terméket, de a helyzet állásából adódóan nem úgy tűnik.

2012. dec. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mindenkinek megvan a véleménye és kész, ja egyébként megvettem boxra, csak öszehasonlítás végett szedtem le pc-re. :D
2012. dec. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem éri meg a kiadónak lefordítani a játékot. Ahogy a második hozzászólásban is benne van, itthon nem veszik meg annyian a játékot mint más országban. Angol, német, olasz, francia ezek az alapok szinte.
2012. dec. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
na igen én is egyet értek a válaszolókkal de figyelembe kell venni az ország anyagi hátterét és a lakosság jövedelmét is mert míg a felsorolt országokban Angol, német, olasz, francia...stb-k ben a valuta igen erős ha nálunk is így volna több magyar venné meg őket nekem /pillanat konzolom van és eddig minden játékot meg vettem amivel játszom.
2012. dec. 17. 22:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!