Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Pou nevű androidos játékot...

A Pou nevű androidos játékot szokták frissíteni? Elképzelhető, hogy egyre több játéklehetőség lesz, ahogy frissül maga az alkalmazás? A 'Tic Tac Pou' és a 'Four Pous' játékokkal hogy lehet játszani?

Figyelt kérdés

2012. nov. 25. 11:05
 1/9 anonim válasza:
Egyszerü ha nem állítottad a letöltésnél be az autómatikus frissítést akkor megkeresed a play aruházban(marketben) a pou játékot és ott van hogy autómatikus frissétés aatta azt kipipálod és máris frissíteni fog amikor lessz új dolog ahm ezt minden játék letöltésénél pipáld be és nem kell máskor és amikor kiírja telefonod hogy frissítések jeletek meg akk frissisd az összeset !! ok? : )
2012. nov. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
oks... kösz :)
2012. nov. 27. 17:17
 3/9 ddvuixsfgvvkjgc válasza:
nekem androidos telefonom van és ha a pout feltelepítem és játszok rajta egy ideig elmegy a telefonomon a hang nem tudtok erre valami megoldást?
2013. ápr. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez a probléma csak a pou-val szokot elő fordulni? Rakd vissza gyárira a telefont, az talán segit.
2013. ápr. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 ddvuixsfgvvkjgc válasza:
Igen csak apouval szokott előfordulni
2013. ápr. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 ddvuixsfgvvkjgc válasza:
Én ugy tudom hogy a pou androidra vírusos
2013. ápr. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Értem, leírnád hogy milyen telefonod van? És azt is hogy hanyas android van rajta?Azt meg honnan veszed, hogy a pou vírusos?Amennyiben a Market-ről szedted le biztos nem.
2013. ápr. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 ddvuixsfgvvkjgc válasza:
nekem egy samsung galaxy mini-m van android 2.3.6 van rajta és az egyik barátomnak samsung galaxy ace android 2.3.6 os telója van és ugyan ez a problémája
2013. ápr. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Mészáros Izabella válasza:
Sziasztok! Nekem X8-am van és nekem is ugyan ilyen hang problémám volt. Azt mondták a szervízbe,h sajnos olyan vírust tartalmaz,h képes teljesen leblokkolni a telefont. Az akksimat is teljesen kinyírta... Mióta letöröltem, semmi baja a telómnak.
2013. szept. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!