Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fifa 12 támadási taktika? Ti...

Fifa 12 támadási taktika? Ti hogy szoktatok játszani?

Figyelt kérdés
nem rég kaptam meg a Fifa 12-t ps2-re és béna vagyok benne hiába vagyok a legjobb csapatokkal akkoris megvernek a leggyengébbek.. :S Nem tudok támadni! hogy kellene? ti hogy szoktatok? Valami tippet tanácsot adtok?
2012. dec. 10. 14:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Realos Játékos:Pepével lerúgatom az ellenfél jobb játékosait (2-t) aztán neki piros, de addigra se Messi se Villa.


Barcás: Dani Alves hanyatvágja magát a közeledő ellenfél láttán és kiprovokálunk egy piroslapot!


United: Rooneyval rúgok 10 gólt a többiek addig hátul táncolnak egy jót.


Bármely magyar csapat: Bevetem a népharag kombót (a nézől tüzijátékokat dobálnak be meg szemetet) amin elesik az ellenfél és nyerünk. A mészöly módban pedig meghallgathatunk 2 nagyon hülye nyilatkozatot a mestertől.

2012. dec. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Játssz. Majd idővel fejlődsz. Próbálj először a géppel, kicsi fokozaton, majd ha úgy érzed már jól megy az a szint, akkor ugorj egyet...


Máshogy nem lehet. Először tanulj meg játszani, utána jöhetnek a taktikai dolgok.

2012. dec. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!