Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A barátommal nem tudunk...

A barátommal nem tudunk egymással semmilyen kapcsolatot létesíteni Xbox Live-on. Nat Type, vagy valami hasonló probléma lehet. Ötlet?

Figyelt kérdés
haverral nemtudunk szerót hostolni egymásnak, partyba inviteolni egymást, és még hasonló dolgok... kéne valami megoldás, mert így csak akkor tudunk játszani ha valaki más hostol helyettünk, de ez sokszor hátrányos, mi csak 2-en akarjuk tolni. kérlek segítsetek skacok.!

2012. dec. 9. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

van xbox live előfizetésetek?

mert ha nincs akkor ez a baj.

2012. dec. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ne nézz már hülyének..
2012. dec. 10. 18:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem nézlek hülyének,de nem írtad le csak kérdeztem segíteni akartam jó szándékkal........
2012. dec. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nat type-ot a routeren kell állítani, hogy hogy, azt nézd le netről, mert szinte minden router-nél más. De nem nagy ördöngősség, mindhez van fent hivatalos használati utasítás. Ha megvan, akkor open-re kell állítani az egyik portot. Hovatovább nem tudom, hogy ez mennyire oldja meg a problémát, nekem sokat nem dobott a dolgokon.
2012. dec. 13. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A 28960 as portot minfketten nyissátok ki routeren. Ettöl lesz OPEN a nat type.
2012. dec. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!