Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nektek mi a véleményetek a...

Nektek mi a véleményetek a Need For Speed Most Wanted 2012-ről?

Figyelt kérdés

A régi MostWanted egy hajóhosszal nyer irányítás terén.

Ennek borzasztó az irányítása,de hozzá lehet szokni..

És a logikát se értem hogy ki hagy az utcán egy Lamborghini Gallardo-t csak úgy.


És olyan mintha picit laggolna a játék,pedig a gépem bőven elég neki.


2012. dec. 9. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem mondom , De nem nagyon ültem seggre tőle...

Azért ha összehasonlítjuk a Shiftel ( 2009. Game ) az azért jóval élvezhetőbb/jobb mint a Need for Speed Most Wanted 2012.

Mert Ha összehasonlítjuk a kettőt , a vak is látja hogy melyik a jobb mint PL:

A Shiftnél lehet ezerféle képen tuningolni/Több féle nézetett lehetett váltani ( Belsőnézet/Felülnézet/Előlnézet/ STB ) Sokkal Realisztikusabb volt a vezérelhetősége...stb stb stb



Míg A Most Wantednél Versenyeként nyertél 1.-1. Opciót 2Féle nézet volt a előlnézet és a hátsonézet.

Akkor a másik kedvencem mikor csak simán áthajtottál egy Benzinkúton , megváltozott a autód színe és egyből anonym vagy...A Vezérelhetőségről meg ne is nagyon beszéljünk.

2012. dec. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sz*r. Hogy kaphatott a 2012-es most wanted több pontot az IGN-en mint a régi Most Wanted. Szerintem ez az egyetlen rossz döntése az IGN-nek. Én a helyébe adtam volna kb. 5 pontot rá mint a Warfighterre. Az se érdemel többet annál a 4-nél.
2012. dec. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Need for Speed Underground 2013. Ez kell a népnek jövőre!
2012. dec. 9. 16:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Underground 2013? Isten mentsen azért annyira csak nem hülyék hogy ilyet tesznek. Szívesebben látnék egy Shift 3-at mert megmondta az EA hogy próbálja elkerülni Need For Speed nevet belőle, mert a Shift szériát egy különböző nem Need For Speedhez tartozó szériaként akarja. Ezért nincs a Shift 2 Unleashed nevében benne a Need for Speed.
2012. dec. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!