Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Egyszerűen nem köt le a...

Egyszerűen nem köt le a Minecraft. Más miért szereti?

Figyelt kérdés
2012. dec. 1. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Én survivort csinálok benne. Igazából az köt le, hogy mindig eszembe jut, hogy bővíteni kéne ezt-azt, szépíteni, akkor ahhoz kő kell, akkor menjünk bányászni, de a bányában világítani kell akkor kell fáklya, ahhoz kell fa, menjünk vágjunk fát, utána akkor bányászik az ember, de a bányát is szépen építsük ki, mondjuk létrával legyen a lejárat, akkor ahhoz megint kell fa, aztán ha van kő akkor menjünk fel, csináljuk meg azt amit akartam. Aztán menjünk vissza mert találtam szenet, vagy épp akármi mást, hogy az milyen ritka stb. jól jöhet. égessük ki a vasat menjünk gyűjtögetni, kertet csinálni és így megy ez tovább. Ugye érted?
2012. dec. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, világos. Egyedül játszol?
2012. dec. 1. 23:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Kedvtől függ. Ha épp olyanom van akkor egyedül, ha hívnak a haverok akkor megyek velük :)
2012. dec. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egí darabig úgy voltam vele, hogy mindenki tolja, akkor biztos egy kalap sz/r... Aztán kipróbálltam, és meglepődésemre a 8 éves gépem elvitte :D Survivalba szerintem kifejezett jó, és kreatívba bármit meg lehet tenni.
2012. dec. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
#1 az nem survivor hanem survival,de mindegy.
2012. dec. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!