Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Howrse tagok! Mennyit költötök...

Howrse tagok! Mennyit költötök a játékra?

Figyelt kérdés
Időben és pénzben is kérdezem. Nem tudom, mennyi pénzük és idejük lehet azoknak, akik a toplista élén állnak...

2012. nov. 27. 14:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

reggel és este felnézek, válaszolok a leveleimre, gondozom a lovakat és az aktuális játékkal játszok. alig negyed-negyed óra, tehát a 24 órából fél órát töltök vele. soha egy árva fillért nem költöttem a játékra. azok, akik az élen állnak, azért, mert vagy

- nyaliznak Ownak

- moderátorok.

egyébként a modiknak azért van annyi jó pontjuk mert modik, érted... szóval mi hátrányba kerülünk.

2012. dec. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát igen... Mostvan céllitűzésem, h legyek a legjobb 1000 közt... Én még soha, egyetlen zsetomt sem vettem. És ezután se fogok.
2012. dec. 30. 12:03
 3/11 anonim válasza:

én semenyi pénzt nem költöttem rá, mert pazarlás, hogy virtuálisan vezessek egy toplistát csak mert sok zsetonom van...naponta énis körülbelül fél órát játszottam..de aztán a vezetőség kitörölte a regisztrációmat, és mindenem odaveszett, ezért még nagyobb hülyeségnek tartom ezeket.és egy eszerüen nem értem miért töröltek.azt irja mikor belépek: regisztráció törölve ok: többszörös regisztráció.

pedig nekem csak az az egy darab profilom volt!!

2012. dec. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Utolso! Nagyon sajnalom. Sajnos sokan visszaelnek a tobb fiok elonyeivel, es az ellenorzesnel elofordulhatnak hibak...

Am en nagyon szeretem a jatekor, mar elertem a 130. korom.

2013. jan. 1. 16:02
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
az elsők azért elsők mert van bank kártyájuk és annyi eszük van hogy az összes pénzüket zsetonra és pegazus számlára költik! szellemileg alulmaradott az egész játék, nemhogy azok akik az élen állnak, ők meg azért szegényednek el mert minden pénzüket internetbe fektetik.
2013. jan. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én soha nem költöttem valós pénzt a játékra,és mégis 1421. vagyok az általános ranglistán,pedig rangidő szerint csak 2965.,de pl.a lovardám az angol lovardákat nézve a panziós lovak száma szerint az 59. helyen áll.Szerintem kitartással,és szerencsével el lehet érni viszonylag jó helyezéseket pénz költés nélkül is,de a fő célja gondolom mindenkinek a szórakozás,a lovak szeretete,és a kikapcsolódás,nem a megszállott versengés.
2013. jan. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Sziasztok ...


Kedves 1. !

Ownak nem lehet nyalizni , ugyanis blokkolva van a postaládája , illetve Ow nem egy személy ... Illetve a moderátorok is csak azért jók , mert sokat költenek a játékra ... Szóval eléggé el vagy tévedve ...

Kedves 5. !

Az elsők nem azért elsők , mert buták , és tele vannak pénzzel ... Gondosan megtervezett és fenntartott játék áll mögöttük , és lehet , hogy pénzt költöttek rá , de az abszolút nem Rád / Rátok tartozik , amíg nem a Tiedet / Tieteket költik ...

Most lehet engem utálni , meg minden , de én így látom a dolgokat ...


A kérdésre válaszolva pedig napi 1-2-3 óra , és eddig az 523 napom alatt 2167 zseton ...


Üdv ,

Találd ki , hogy ki vagyok :P

2013. márc. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 htvbb ***** válasza:

Időben: egyre kevesebbet, mer nem éri már meg játszani vele. Ha nem költesz egy csomó pénzt zsetonra senki sem vagy.

Pénzben: egy forintot se. Miért költsek egy vagyont egy virtuális játékra, ahol ha „szerencsém” van kitörlik az egyetlen felhasználóm mert többszörös regisztrációt véltek felfedezni? Hülyeség ez az egész zsetonos dolog, nem egyenlő esélyekkel indulnak az emberek.

2013. júl. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Kedves 7. teljesen igazad van.De azért lásd be te is,hogy a gazdagabb embereknek több és szebb lovai vannak.
2013. júl. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 htvbb ***** válasza:
viki22222222 én ezt belátom, és néha tökre irigyelem is őket. Aztán úgy elgondolkodok, hogy valaha rádöbbennek-e, mennyi pénzt szórtak ki az ablakon.
2013. aug. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!