Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft! Mi lehet a baja a...

Minecraft! Mi lehet a baja a mentésnek?

Figyelt kérdés

Hello emberek!

Minecraftozok!Építek egy házat, és teszek bele egy craftingtablet, egy kemencét, egy ágyat és egy chestet!

A főmenüben elmentem(Mentés és kilépés a főmenübe(vagy valami ilyesmi)ikonnal)!Be akarom tölteni!Ilyenkor 2 eset fordul elő:

1.:Betöltés után a spawn-ponton ébredek, és csak az maradt meg ami a kezemben volt!A ház, és minden ami benne volt eltűnt!Más építményem szintén!Hiába keresem bárhol a map-on nincs sehol!Tehát minden elveszik!

2.:Jobb esetbe betöltés után, csak a ház fele veszik el, és ha a földet kicseréltem coblestonera akkor a föld is visszarendeződik!Tehát a ház fele-negyede megvan!Úgy képzeljétek el: egy ház félbevágva!

Mi lehet a probléma oka?

Azelőtt az életben nem volt ilyen gondom!SOHA!NEVER!Pedig 5 éve Minecrafozok!

Már megbolondulok a szervereken való játszástól!

Nagyon kérek minden embert aki elolvassa ezt a kérdést... SEGÍTSETEK!!!

Előre is köszi!



2012. nov. 22. 16:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Shit. Mostmár nekem is ezt csinálja mint neked :SS Help Us !
2012. dec. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Látom nem vagyunk egyedül:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__jatekok__3800305-m..

:/


Mindenki nevében: HELP ME!!!

2013. febr. 16. 00:09
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem már jó ! :DD Ma jött meg az új gépem és csak 216 fps van max grafikán :/ xDD
2013. máj. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Gyerekek, már rég megoldódott, csak eredetit kell használni! :D
2013. jún. 11. 16:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!