Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a véleményetek az Aion...

Mi a véleményetek az Aion nevű játékról?

Figyelt kérdés
Ez most fizetős játék vagy ingyenes? Vagy különböző szintek eléréséért már fizetni kell?

2012. nov. 22. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:

a jatek regen nagyon jo volt, 3 evet toltam

most ingyenes, de sokat romlott a jatekelmeny, aki nem jatszott ezelott legalabb 2 evvel nem tudja mirol maradt le

az europai verziot ugy reklamozzak hogy ingyenes, habar joforman minden szint es tartalom elerheto, de premium account nelkul elvezhetlen a jatek, raadasul a szerverek felig kihaltak, rengeteg a csalo es a bot, a support meg le**arja, nem igen bannoltak oket, e miatt lesulyedt a gagyi mmo-k koze

az amerikai verzio meg egesz jo, de europabol nagy a ping, ez az eggyetlen dolog ami miatt nem jatszanak sokan vele innet

2012. nov. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Oszton az elsőt .

Régen jóvolt , nagyon szar lett mostanában az új európai cég miatt , kár érte .

GW2 POWA!

2012. nov. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hat a GW2 is... 3 honapig toltam, amugy jo jatek, de hianyzik belolle az az ize ami lekot hosszu tavra, es ahogy latom rajtam kivul meg eleg sokan abbahagytak
2012. nov. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!!!!!
2012. nov. 22. 17:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen , csak akinek nincs napi 5-6órája játszani vele jóidejig leköti , 3 hónapja játszok , napi kb 1-2órát max és csak 55ös vagyok , pedig ugy veszem észre jól haladok , pvp rankom 18as.
2012. nov. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!