Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » AION Free To Play-hez kell az...

AION Free To Play-hez kell az alap AION?

Figyelt kérdés
NCLauncherrel telepítettem az Aiont de nem engedett belépni mert az nem az ingyenes. Most el kezdtem telepíteni a Free To Playt. Azt amit NCLauncherrel telepítettem ki törölhetem vagy a free to playhez még kell?

#Aion #NCsoft #NCLAUNCHER
2012. nov. 21. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:

a free to play az europai verzio es az Nclauncheres meg az amerikai verzio, mindketto ingyenes es midketto teljes jatek, de a kettonek semmi koze egymashoz, csak a free to play le van maradva 1 patch-al

az NcSoftosnal is be lehet jelentkezni csak at kell allitani a launcherben a regiot amerikara

2012. nov. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én mikor be akarok lépni azt írja h rossz a jelszó vagy a név :S Pedig regisztrálva vagyok. De megpróbálom máshogy
2012. nov. 21. 21:29
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem megy, regisztrálni akarok az Aion NA-ra és ekkor regisztrálni akar a NCsoftra. Regisztráltam, és még mindig nem enged be.
2012. nov. 21. 21:35
 4/6 anonim ***** válasza:

tobben irtak hogy felhasznalonak a teljes email cim kell, de mivel nem tudsz jatekban @-t irni igy pl jegyzettombbol copy/paste-ld be

de az Ncsoftosnal tul nagy a ping, elvezhetetlen a jatek

a free to play meg lesulyedt a gagyi mmok szintjere

2012. nov. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem, kösz. Azért ki próbálom, mert eddig annyit wowoztam hogy teljesen ráuntam. Lineage 2-vel is játszottam de sok értelmét nem találtam.
2012. nov. 21. 21:46
 6/6 A kérdező kommentje:
Na sikerült :D
2012. nov. 21. 22:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!