Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The sims3. Feltelepítettem,...

The sims3. Feltelepítettem, krekkeltem, minden. Nagy nehezen elindult, de a menüben nem reagál semmire. Mit lehet ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy nem eredeti és elvileg nem szabad regisztrálni. Bejön a menü, ahol várost kell választani. Hiába kattintok bármire mert nem reagál, kilépni sem tudok!

Ott van, hogy belépés meg regisztráció de azokra sem reagál. A legördülő menüben nem mutatja a városokat... SEGÍTSETEK!!!



2012. nov. 21. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:
vedd meg.
2012. nov. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mindig van egy nagyokos, aki ezt beírja mindenhova. Jelen esetben TE. Gratulálok! :)

Nyilván van rá okom, hogy nem veszem meg.... és nem csak én, hanem sokan mások. Nem gondoltál arra, hogy nem mindenki újgazdag szülők elkényeztetett kölke..?

Inkább ne írj semmit, mintsem ezt.

2012. nov. 22. 13:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen azt is mindenhova leírják, hogy a játék pont olyan mint a kenyér, azt sem lophatod el a boltból, mondván hogy éppen nincs rá pénzed, mert egy csóró senki vagy. 1 nap munkából kifizetek egy ilyen játékot... fúúúdenehéz.


Ha letöltöd a játékot azzal lopsz... gratulálok hogy ennyi eszed van, azaz semmi. Majd ha felnősz és dolgozol, remélem téged is mindenki meglop majd. A játékon is hónapokig dolgoznak csapatok hogy te játszhass... ha nem tudod megfizetni akkor vedd elő a barbibabádat és azzal játsszál.

2012. nov. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak tán nem politikusnak készülsz ekkora szavakkal? Arról fogadok semmit nem tudsz, hogy aki nem jut kenyérhez mert elvesznek tőle mindent, az igenis lop mert muszáj megélnie. Kicsit nézz utána a dolgoknak, hogy mit művelnek a nagy okos emberek a Magyar néppel... aztán ha már a sírás kerülget akkor szólj. Nagyon nem olyan itt a világ, hogy mindenki megtehet mindent. Ettől ezerszer rosszabb dolgok történnek naponta az emberekkel... az ellen tegyél inkább. :)
2012. nov. 22. 14:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!