Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of legends? Ez tényleg...

League of legends? Ez tényleg igy van?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy ha játék közben kilépek, akkor bannolni fognak. Ez igaz? :0 Oo

2012. nov. 21. 22:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha sorozatosan kilépsz és tömegesen jelentenek róla a többiek, akkor előfordulhat.
2012. nov. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ne lépj ki játék közben ennyi az egész.
2012. nov. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

De ez mekkora baromság?!?!

Mi van ha haldoklik valakim és azért kapcsolom ki? :0

vagy mennem kell valahova?

2012. nov. 22. 07:12
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát, akkor sajnos ez van, gondolom. Ha valakim haldokolna, a legutolsó lenne, hogy a bannon gondolkozzak. Egyébként ezek csak átmeneti tiltások. De mondom, azért senkit nem tiltanak, mert egyszer egyszer otthagyott egy meccset. Nekem egy időben szinte minden nap pont játék közben csapta le valami a netemet órákra, nem tudtam visszacsatlakozni. De nem tiltottak le.
2012. nov. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

miert lenne baromsag? 1 jatekos -ba mar elegge nagy hatrany, 1-2x meg elmegy, nem minden nap haldoklik valakid vagy kuldenek valahova, meg ha tudod hogy pocsek a neted akkor nem jatszol ilyensit

a szomszedom is kapott figyelmetetest kilepes miatt,

2012. nov. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyszer ki lépsz nem banolnak de ez elég ritka esett.
2012. nov. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát csaknem haldoklik a rokonságod hetente, amúgy meg ha menned kell valahova azzal számolj, hogy akár 1 órás is lehet a game amúgy meg ne told, mert ezzel csak a többiekkel cseszel ki és megérdemled ha e miatt banlonnak.
2012. nov. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem is kicsit abszurd dolog, de megoldhatták volna, mint World of Warcraftban a battleground rendszert, egy ember kilép, behív egy másikat.
2012. nov. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ez nem jo otlet, ha valaki belep mikor a tobbiek mar lvl 10 vagy tobb akkor csak feed-elne az ellenseges csapatot
2012. nov. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!