Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Starcraft II - ben mit kell...

Starcraft II - ben mit kell tudni az apm-ről?

Figyelt kérdés
Miért jó ha sok van , mivel lehet növelni , és HOGY A PI***BA LEHET A KOREAIAKNAK 200??!!

2012. nov. 21. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:
percenként mennyi dolgot csinál, multitasaking cselekvések száma bla bla, és nekik azért olyan magas me ázsiaiak ők meg überek:D meghát ők gyakorolnak sokat naponta órákat játszanak, a jók a Starcfat a Koreaiaknál sport amiből meg lehet élni ah jó vagy.
2012. nov. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem 90-110 apm volt kb a rekordom még sc1-ben de már azzal aláztunk midnenkit a csikszemeknek meg emberfeletti... a léyneg az hogy folyamatosan csinálsz valamit nyomkodsz nincs olyan hogy nézed a csatát vagy ilyesmi... szerintem úgy már nemis élvezetes a game csak az ugráló képet látod meg nyomkodod a gyorsgombokat...
2013. máj. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező/


Azért jó, ha minnél több van, mivel annál jobban tudod terelgetni a seregedet, annál jobban mikrózol, makróban pedig például a gyorsabb hatchery beköpés a quinnekkel.

Egyébként a 200 nem olyan sok, én nem olyan sok ideje játszom, cirka 4-6 hónapja és az apm mutató a match végén sokszor szokott a 170-200 felé húzni, persze szerintem te inkább a 470-esekre gondoltál néhány pörgős percnél. Egyébként ajánlom, hogy a match előtt próbálj felpörögni, van néhány ilyen apm game, amivel le tudod mérni, hogy 1 perc alatt mennyit tudsz produkálni.

Jó játékot!

2014. jún. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!