Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy kell átvinni a Starcraft...

Hogy kell átvinni a Starcraft Brood Warba a 9. pályát?

Figyelt kérdés
Ez "A leszámolás" akar lenni. Nem próbálkoztam mondjuk minden és egyfolytában órákat, de már 9sszesen 12 órám biztos rá ment és nem tudom hogy kell. Ugye 30 percem van elpusztítani a protoss bázist reaverek (szaggatók) vagy a a templomos (az emyleik villámot csinál) mindig legyőzi minden egyesgémet. Egy 10 másodpercet nem figyelek és nincs semmim.

2012. okt. 28. 20:50
 1/2 anonim válasza:

Nos a zergeknél nagyon kell figyelni az egységpotlásra , mert öszintén szolva eggyenként nem valami erösek .


A zergek ereje a töbségben , és a gyors ujraszervezödében van , ezt kell kihasználni ha gyözni akarsz .


És probálj meg egyszerre több oldalrol támadni , hogy szétoszd a protosz sereget , és közbe figyelj az utánpotlás gyártásra , és a fejlesztésekre , nameg a nyersanyagtermelésre , és ha tudod probálj meg expelni egy nyersanyag lelö hejre , és közben vigyázz a terránokra is , tudnak 1-2 kellemetlen pillanatot okozni a küldetés során :-)

2013. márc. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Már régen játszottam vele, de ha jól emlékszem, ott egy szigetre kellett átjutni ahol a protoss bázis volt. Előbb guardianokkal ki kell golyózni a photon cannokat, aztán pár overlorddal átszállítani egy sereget meg egy-két dolgozót (drone). Aztán hatchery-t felhúzni valamelyik zugban a szigeten. Előtte menteni, ha észreveszik, gyorsan elintézik. De ha megvan a fő épület, azután sunken colony-kat kell egymás után lerakosgatni, egyre beljebb. Azokra nem hat a templar-ok villáma, a reavereket meg a guardianok elintézik. Így szépen lépésenként lehet befelé haladni. Talán már nem aktuális a válasz, de ezt a játékot évről évre előveszi az ember...
2013. nov. 16. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!