Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A sims 3 évszakokba van...

A sims 3 évszakokba van karácsony? Akinek már van évszakok írna róla pár dolgot hogy milyen vele játszani meg hogy mik vannak benne?

Figyelt kérdés
mert nekem valószínűleg csak 1 hét múlva lesz meg vgay több :"( és kíváncsi lennék rá milyen vele játszani meg hogy van-e benne karácsony meg ilyenek
2012. nov. 21. 08:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

A my sims.hu-n egy csomó infó van róla...

Amugy: van benne olyan snowboard vagy milyen pálya, lehet tojást gyűjteni... (húsvétkor xD) nekem mlg nincs meg ez a kiegészítö.. :(

2012. nov. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
nekem sincs meg sajnos most nem ér rá az ismerősöm és én meg nem akaromm tönkrevéágni a gépet szal várnom kell még egy csomót :(
2012. nov. 28. 16:10
 13/17 anonim ***** válasza:
2012. nov. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
köszi a vidiket _:) talán pénteken nekem is meglesz,kíváncsi vagyok már nagyon és várom :)
2012. nov. 29. 14:22
 15/17 anonim ***** válasza:
Nekem is lehet h lesz, de lehet, hogy még ma :D.... XD /mysims.hu-s válaszoló vagyok/ vagyis ha lesz majd..majd..xD
2012. nov. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 noemi minecraft válasza:
hova telepiteted?
2012. dec. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
letöltöttem a karácsonyfát de nem találom a dekorációk között.. légyszi segítsen valaki
2015. febr. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!