Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A sims 3 évszakokba van...

A sims 3 évszakokba van karácsony? Akinek már van évszakok írna róla pár dolgot hogy milyen vele játszani meg hogy mik vannak benne?

Figyelt kérdés
mert nekem valószínűleg csak 1 hét múlva lesz meg vgay több :"( és kíváncsi lennék rá milyen vele játszani meg hogy van-e benne karácsony meg ilyenek
2012. nov. 21. 08:32
1 2
 1/17 anonim válasza:
0%

Ezt a programok kategóriába kellet volna kiírnod.

Mert ebben a kategóriában itt szinte senkit sem érdekel,hogy milyen játszani egy játékkal.


Egyébként fogalmam sincs,hogy van e benne de ha tippelnem kell akkor szerintem van. 50 % 50.

2012. nov. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 gamergirl91 válasza:
Nekem van évszakok részem, de még nem jutottam el a télig. Mivel ünnepek vannak benne, feltételezem, hogy karácsony is van
2012. nov. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
csak az előzetes videóba nem mutatták
2012. nov. 21. 16:52
 4/17 anonim ***** válasza:
van benne karácsony, ráadásul ajándékok is. :)
2012. nov. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Van, bár nem karácsonynak hívják, hanem Hópihe-napnak. Ajándékozós bulit kell tartani télen, a gép ad egy ajándékkupacot, amibe az érkező vendégek is tesznek ajándékokat. Karácsonyfa nincs, azt külön lehet letölteni. Viszont van fagyöngy, a házat ki lehet dekorálni díszkivilágítással.

Halloween helyett Lidérc-nap van ősszel, tavasszal Valentin-nap helyett Szerelmesek napja, nyáron pedig Henyélő-nap. Nyáron ilyenkor szeretnek medencés bulit tartani a simek.

2012. nov. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) jöhet még
2012. nov. 22. 07:30
 7/17 anonim ***** válasza:
honnan töltitek le a karácsonyfát?
2012. nov. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:

[link]

innen nagyon sok mindent le tudtok tölteni

2012. nov. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
ez az oldal jól néz ki, de hová telepítsem a letöltött cuccost? :)
2012. nov. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
már rájöttem :D
2012. nov. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!