Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a véleményetek a Black ops...

Mi a véleményetek a Black ops 2 zombi módjáról?

Figyelt kérdés

én tegnap próbáltam ki mind a három alappályát és szerintem borzalmas. átláthatlan az egész, zsúfolt terek, a zombik kb. a Left 4 Dead 1 szintjén vannak (kivéve sebességben), a pálya kicsi és egyszerű, ráadásul ez a tűz, ami folyton megvakít és felrobbanak tőle a zombik... de szerintem a legrosszabb az egészben, hogy az eredeti COD zombik azért voltak olyan jók, mert tök jó hogy egy FPS játékba zombikat raktak, erre ebből az egészből egy béna zombis játékot csináltak.(igazából a többi mód nem annyira érdekel a Black opsban, mert az MW minden szempontból túlszárnyalja, inkább azzal játszok)

csak én gondolom így, vagy ti is? ha ti nem, légyszives írjátok le hogy miért, kíváncsi vagyok mindenki véleményére!


2012. nov. 18. 12:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezek szerint a World at Warral és a Black Ops 1-gyel nem játszottál, mert azokban is ilyen jellegű volt a zombimód. Nekem tetszik, de természetesen csak coopban jó.
2012. nov. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
a WaW-val és a Blayk ops 1-gyel is játszottam, azok jobban tetszettek, szerintem teljesen más volt a hangulatuk.
2012. nov. 18. 15:38
 3/3 anonim válasza:
Én is most akarom meg venni néztem róla videókat....hát ha összeültök haverokkal akkor van fillingje :D
2012. nov. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!