Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A CoD: BO II - ben hogyan...

A CoD: BO II - ben hogyan lehet szerezni több zombi mapot?

Figyelt kérdés

Youtubeon van olyan aki a Nuketownos mapon játszik vele. Hogyan tudok én is szerezni több térképet?

Előre is köszi a válaszokat!



2012. nov. 18. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyelőre még az az általad említett Nuketown pálya van bónuszként. Ahhoz csak a különleges kiadásokban lehet hozzáférni. PC-n a Digital Deluxe-ban, konzolon a Hardened vagy Care Package kiadásokban található meg. Szóval valamelyiket meg kell venned hozzá. Más extra pálya még nincsen, de majd jövő év elejétől jönnek a DLC-k (szintén fizetősen), amik újabb pályákat fognak tartalmazni.
2012. nov. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én megvettem a bo2t ps3 ra, járt is hozzá nuketown map kód, a multiban ott is van de a zombiban nem találom
2012. nov. 18. 12:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Multis kód az valóban alapból járt hozzá, de a zombis nem. Egyébként a Season Pass is tartalmazni fogja decembertől a Nuketown zombit, szóval ha a DLC-ket mindenképpen meg fogod venni, akkor jól jársz ezzel a Season Pass-szal.
2012. nov. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mennyi szokott lenni egy ilyen? Hány pályát tartalmaz?
2012. nov. 18. 14:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!