Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox 360 kontroller (? )

Xbox 360 kontroller (? )

Figyelt kérdés

Úgy érzem ,hogy nem olyan erős a vibráció a kontrolleren , mint amikor megvettem , sokkal sokkal gyengébb , szinte már alig érezhető , de lehet ,hogy csak a bal fele megy. Ilyenkor mit lehet tenni?

próbáltam elemet cserélni , 3 különböző elemmel próbáltam.

Kb 3 hetes a box-om és ugye ezáltal a kontroller is.

Oda nem akarom vinni ,ahol vettem , mert már volt velük szerencsém , kb 1 hónapot kéne várnom....



2012. nov. 18. 11:22
 1/6 A kérdező kommentje:
sry controller :D
2012. nov. 18. 11:23
 2/6 A kérdező kommentje:
ha beviszem a West End , microsoft üzletébe meg tudják javítani ? vagy adnak újat ? és ,hogy mit kellene vinnem a controlleren kívül
2012. nov. 18. 11:27
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Ennyire fontos neked, hogy vibráljon? Szerintem tök zavaró, én ki is kapcsoltam. Ráadásul az elemet is meríti elég szépen.
2012. nov. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
szerintem fontos , mármint fokozza a játékélményt , szükségem van erre a funkcióra
2012. nov. 18. 12:40
 5/6 anonim ***** válasza:
fokozza a "játékélményt",ugye? :D
2012. nov. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

xD , haveroktól is megkaptam már ,hogy érdekes h csak az 1-ik fele romlott el , érdekes ,hogy a vibráció... :D hogyan is játszottál vele ? :D


Na de most komolyra fordítva a szót , mit tudok tenni?

2012. nov. 24. 00:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!