Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem működik a cheat...

Miért nem működik a cheat enginem?

Figyelt kérdés
Letöltöttem a cheat engine6.1-es verzióját és top elevenhez szeretném használni mert kellene nekem zseton. Mondjuk van öt zsetonom. Beirom azt, hogy öt. Ad rá tíz találatot. Mindet átirom nagyobb számra, de semmi sem történik. Akármit csinálok vele. Akár frissitem akár újratöltöm az oldalt. Nem tudjátok miért van? Légyszives segítsetek

2012. nov. 15. 11:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez valami facebookos cucc ? Netes játékoknál nyilván nem fogsz memory editort használni, nem a te gépeden tárolja a zsetonok számát ezért nehéz is lenne átírni.
2012. nov. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen az. Akkor ne is próbálkozzak?
2012. nov. 15. 17:12
 3/11 anonim ***** válasza:
Amúgy sem kellene mindet átírni, még ha a te géped is tárolná, mert ki tudod vele nyírni elég rendesen.
2012. nov. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Top eleven elég jól meg van írva, ha valamit átírsz leszakad a szerverről, nem menti le. De van olyan facebookos játék, ahol simán működik a cheat engine. (6.2 használom, és nyersi szerzésre tökéletes). Mielőtt még nekem esnének az okosok hogy netes játéknál ez kizárt le kell törjem őket, hogy nem. Flash-es játékoknál (Pl: War Commander) úgy van megoldva, hogy lehúzza az adatbázisból a memóriába egy-egy egység jellemzőit. (Mennyi nyersibe kerül, mennyi időbe telik a képzése). Ha pl megnöveled egy egység árát 9.999.999-re és eladod, akkor az adatbázisba simán visszaírja a memóriából eladáskor az értéket. Ha a képzési időt leveszed sokkal gyorsabban elkészülnek az épületek, egységek.

Top eleven visszaírás előtt valamit ellenőriz, mert nem írja vissza a módosított értéket.

2013. jan. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

# 2/4 2012-11-15 17:12

valaszolo

hogy hogy megoli a gepet?

2013. febr. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Sehogy sem öli meg a gépet, aki kicsit is tudja miről van szó az nem mond ilyet.
2013. febr. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Írtam valahol hogy megöli a gépet? Magát a programot nyírja ki, ha valami rosszat írsz be. Tanuljatok meg olvasni, és értelmezni.
2013. febr. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mondatszemantikailag sajnos azt mondtad amire gondoltunk, mivel elé tetted alanyként a "géped" szót, aztán új alany nélkül továbbléptél. A hiba nem nálunk van :). Bónusz: programot sem akaszt meg ha jól használod.
2013. febr. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
hogy ne "nyirja" ki a programot,azert kell mindig kisebb "osszeget" beiirni, ha pl penz akarsz csalni es ha minuzban van(pl- 1000) az a szam amit at akarsz irni,azt sose ird at mert akkor csak rontasz a helyzeten (en nem tudtam visszairni +ra)
2013. febr. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ennyi tudással tényleg felesleges letölteni a cheat enginet... Előbb utána kéne nézni az integer tartományoknak és bináris előjelképzésnek ha még negatívot se tudsz átírni.
2013. febr. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!