Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha Wow-ba elértem a 85-ös...

Ha Wow-ba elértem a 85-ös szintet mit érdemes csinálni?

Figyelt kérdés
Most húzom a Paladinom, és lassan meg van a Lvl 85, de kezdő vagyok még, és nem tudom mit lehet még csinálni utána, arénázáson, és szakmázáson kívül.

2012. nov. 14. 16:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Nem 90 a max MoP óta?


Amúgy cuccokat szerezni. Raideken PVE szettet, napi BG/arénából pedig PVP szettet.

2012. nov. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Cataclismával tolom még
2012. nov. 14. 16:25
 3/18 anonim válasza:

Végül is, alig pár millió dolgot:D

Hajtasz a pve gearre, instázol, raidelsz, vagy mész pvpre, összebgzed a geart, aztán irány aréna, hülyéskedhetsz achi-gyűjtéssel(Aminek nemvágom mi értelme, néhány emberkének ez jön be), gyűjtögethetsz szép setteket, t1,t2,t4 stb, igazából rengeteg lehetőséged van, általában pvere hajt mindenki, az a népszerű, de nagyban függ attól is milyen szerveren játszol. Szerintem a legjobb játék ami valaha készült, csak ugye mint minden más, megunható:)

2012. nov. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
Jah és melyik szerveren játszol? Csak hogy addig segíthessek esetleg jobbat találni mielőtt megutálod:D
2012. nov. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
melyik szakmát lenne a legérdemesebb palával kitanulni ? és tudnátok linkelni egy magyar talentfát a 4.3.4-es patch-hez ? nem találok sehol se normálisat:S
2012. nov. 14. 16:29
 6/18 anonim ***** válasza:

3.: A játék rendszere tényleg a világ legjobbja.

Nekem sajnos a grafikával vágja el magát, pocsék ez a rózsaszín-citromsárga, rajzolt világ. Ha az élethűbb lenne, szürkébb lenne...

2012. nov. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
77%

6os, vedd le a szín-t a monitoron, és voálá:D


Kérdező, mondd a szervert

2012. nov. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
Mert gondolom nem eredetizel, az ugye dráága, privát szervereket meg mindet ismerem, szóval könnyebb lenne válaszolni
2012. nov. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Molten-wow-on játszok
2012. nov. 14. 16:36
 10/18 anonim válasza:
Akkor telibe a legjobbat, kevés a magyar viszont legjobb a minőség:D Szakmának olyat érdemes húzni amire mindenkinek szüksége van, ugye ha plate-t viselsz, egyből mindenki azt fogja rávágni legyél blacksmithinges, az plate-t tud csinálni, ez így hülyeség, mert ugye mire receptet megszerzed egy jó cucchoz hogy el tudd készíteni, már rég jobb a sajátod. Enchanting, inscription, Alchemy ezek azok amik a legkönnyebben fejleszthetők, és pénz is van bennük, de moltenen drop rate igen alacsony, szóval enchanting kiesik, mert ahhoz az alapanyag az általad lebontott cuccokból készül. Szóval, vagy az inscriptiont tolod, és glypheket csinálsz(Amik viszonylag olcsók, viszont mindenkinek kellenek), vagy az Alchemy-t, amivel kizárólag Truegoldot gyártasz. Én Sargerason játszottam, ott jó volt az ára(10K) és olyan fél órán belül össze is lehetett farmolni hozzá az anyagot.
2012. nov. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!