Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért fagy le a Sims 3 nálam?

Miért fagy le a Sims 3 nálam?

Figyelt kérdés
Amikor játszok a Sims 3-mal mindig lefagy (van amikor 15 perc múlva de van amikor 3 óra múlva) és kilép.A www.systemrequirementslab.com szerint futnia kell a gépemen.Mi lehet a gond?Már próbáltam több félével.(mert mondanom se kell hogy nem eredeti)
2009. aug. 12. 19:10
 1/6 anonim válasza:

lehet h nem birja a geped mer nagyobb a gepigenye???

nem tom lehet h hulyeseget mondtam nem naon ertek hozza...

2009. aug. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

milyen az operációs rendszer? xp vagy vista?

mert vista-nál nagyobb a rendzserkövetelmény szinte minden játéknál

2009. aug. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
XP-m van szal nem ez a gond =(
2009. aug. 13. 19:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálam is lefagy. De ez csak egyzser fordult elő. Ez ellen sajnos semmit nem lehet tenni esetleg próbálj patch-eket keresni és hátha jó lesz.
2009. aug. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
hat aza h a windows virtualis memoriaja nem elegendo.ottan a minimalis gepigenyt keri es ha te felviszed a grafikat meg a kepminoseget flebontas pixel minoseg az mar mindjart nem a minimum es atz mar nem birja a gep es osszesiti grafikonban ezt az egeszett ott kiszamitja a cpu hogy nem birja es kidob . Peldat erre: Hiaba allsz neki 3 osztalyos korodban egy analizis feladatnak nem birod megcsinalni es abbahagyod a gep is igy csinal ha tovvab nem bir szamitani kivet nalad is ez van le kene vinni a grafikat!!
2009. nov. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Attila_the_hun ***** válasza:
A Sims 3 egy nagy rakás szar. Mint informatikus mondom, hogy ilyen pocsékul megírt játékkal még nem találkoztam. A lányaim gépén minden más játék, program tökéletesen működik, de a Sims 3-at hiába telepítem újra és újra, az állandóan lefagy. Négy magos extrém gyors gépük van, ami egy atom-stabil, karbantartott masina. Mint mondtam, minden más hibátlan rajta. A hab a tortán, hogy a piacon kapható legdrágább játék a Sims 3, ugyanakkor a grafikája röhejes, bugjai nevetségesek és a stabilitása kritikán aluli.
2012. okt. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!