Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Elder Scrolls Online (mmorpg)...

Elder Scrolls Online (mmorpg) ingyenes lesz?

Figyelt kérdés

2012. okt. 31. 01:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerinted ? Annyit lehet tudni hogy lesz majd egy ilyen játék !!
2012. okt. 31. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha lesz is egyáltalán, biztos fizetős lesz. Ami jó mert nem fognak elszaporodni a gyökerek.
2012. okt. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt olvastam ma reggel az oldalon hogy 2013 tavaszán jelenik meg és állítólag ingyenes lesz de mikrotranzakciós,vagyis olyan mint a lord of the rings online hogy ha komolyabban akarsz játszani akkor fizetni kell mert anélkül esélytelen. Szóval pay2win
2012. okt. 31. 12:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ha a Bethesda ezt bejátszaná akkor arra rámenne a hírneve szerintem... Azért Elder Scrolls egy elég nagy név RPG-k terén :D na meg a Fallout sorozat sem maradhat ki. De remélem nem arra a sorsra fog jutni mint a SWTOR...
2012. okt. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vagy legyen ingyenes, vagy legyen fizetős... de szerintem a "csak akkor fizess, ha jól akarsz játszani" az ne legyen.

Rühellem az olyan mmo-kat!

2012. dec. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!