Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The elder scrolls v skyrim mod?

The elder scrolls v skyrim mod?

Figyelt kérdés
skyrimra akarok modokat rakni,de nem tudom hogy.a mod fájljait a data mappába teszem és a launcerben a data files-re megyek semmit sem hoz be, nem lehet kipipálni semmit. hogy kell?

2012. okt. 26. 16:50
1 2
 1/13 Lunala ***** válasza:
A modok .esp formátumúak. Ha ilyen nincs a Data mappádban, akkor rossz modot szedtél le. Honnan szedted le őket? A Skyrim Nexus-on tömörített fájlban le tudsz szedni egy csomó féle modot :)
2012. okt. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
onnan szedtem le és bele is raktam de nem lehet
2012. okt. 26. 19:32
 3/13 Lunala ***** válasza:
Hm... furcsa. Az egyik ilyen mod linkjét el tudod küldeni, hogy megnézzem mi van vele?
2012. okt. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

[link]

vagy például ott van a heartfire dlc is, azt se tudtam működésre bírni.

Át kellett írni a skyrimprefs ben is valamit mert azt sem engedte hogy rákattintsak.

2012. okt. 26. 19:55
 5/13 Lunala ***** válasza:

Pedig jó ez a mod. Frissítetted a játékot? Az is lehet, hogy az a baja.

Ha igen, illetve biztos, hogy a Skyrim/Data mappába raktad a modokat, akkor már nincs ötletem, hogy mi lehet a gond :/

2012. okt. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
1.9 van rajta
2012. okt. 26. 20:09
 7/13 A kérdező kommentje:

neked ki lehet pipálni a modokat? eredeti a játékod

mert nekem nem

2012. okt. 26. 20:10
 8/13 Lunala ***** válasza:
Akkor tényleg nem tudom :/ Sajnálom :( De majd hátha valaki másnak lesz valami ötlete :)
2012. okt. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Lunala ***** válasza:
Nekem sem eredeti, és minden működik. Hearthfire Dlc is megvan. Azzal sincs baj.
2012. okt. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Előtte nem volt frissítve,csak most frissítettem 1.9-re. Előzőeket.nem kell felrakni? És ha újraraknám?

Te hogy raktad fel az első modot?

Bocs ha sokat és hülyeségeket kérdezek, de már nagyon elegem van. :-|

2012. okt. 26. 20:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!