Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The Elder Scrolls : Skyrim...

The Elder Scrolls : Skyrim Dragonslayer Quest az utolsó?

Figyelt kérdés

A Dragonslayer quest az utolsó quest??

Mert nem kaptam furcsa módon új küldit és lvl 14 vok.. 4 nap alatt végiglehet vinni a játékot?


2012. szept. 16. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Na figyu a Skyrim alapja a fő történetszál a sárkányokról,Alduinról és a Dovahkiin-ról szól .Azokat a küldetéseket(quest) amelyek ezeket foglalják magába( greybeards-Arngeir,bori stb,blades-Delphine,Esbern,sárkányok-Alduin,Paartuhrnax stb)Main Questnek,vagyis Fő Küldetésnek nevezik és összesen 20 darab van belőlük.Igazából azt hogy mikor van vége a játéknak te szabod meg.Nagyon sok küldetés van ezen kívűl ,vagy száz is van amit emberekkel beszélgetve,ésetleg guild-októl vehetsz fel(companions-Whiterun-ban,thieves guild-Riften-ben,dark brotherhood-Dawnstar-ban stb.).Ezen kívűl lehet csatlakozni a két hadban álló ellenfél egyikéhez példáúl az Imperial-hoz és végig lehet vinni velük a Civil War küldetés sorozatot egészen Ulfric haláláig,vagy a Winterhold College-küldetéseit.Én jelenleg 36 szintig jutottam,több mint 40 küldetés elvégeztével és még mindig van egy csomó .Még nem öltem meg Alduint,még a Elder Scrollt sem kerestem meg,pedig tudom hol van és a küldetést is megkaptam(a főküldetések utolsó mozzanatait utoljára tartogatom.Te szabod meg milyen sorrendben viszed őket ki .36 os szinten olyan küldetéseket csinálok meg pl hogy szerezzek vissza egy Iron warhammert meg hasonló .Nem szeretem négy nap alatt kivinni a Skyrim-ot,ha végigvitted a fő küldetés-szálat azzal nincs vége...az utolsó Riverwood végi banyától a 10 éves kölyökig majdnem mindenkitől lehet küldetést szerezni.(azért nem mindenkitől).Ha szereted a Skyrimot akkor jól elrontottad az egészet.Bűn ilyen hamar befejezni. :D
2012. szept. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne már ilyen sokat írtam Xd.
2012. szept. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Aelyon ***** válasza:
Attól mert végigvitted a fő-küldetés sorozatot még nem vitted végig a játékot... szerintem egyáltalán nem azon van a hangsúly, a mellék szálak sokkal jobban kidolgozattabbak egyes esetekben. A szint meg nem számit, mert nem a küldetések végigvitelével leszel nagyobb szintű.
2012. szept. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi 1.!

Ezt nemtudtam xdd

MOst játszottam először skyrimmel nem tudhattam ezt:D

2012. szept. 17. 07:01
 5/5 Ewii08 ***** válasza:
Szia először is hogy sárkányokat tudj ölni a város uránál el kell indítani a küldetést!Ha ez megvan akkor tudsz majd sárkányokat ölni és ha jól tudom akkor minden vagy ajdnem minden sárkány után sárkányszavakat találsz! Mi már a 72 szinten agyunk!
2014. júl. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!