Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Crackkelni kellene a The Sims...

Crackkelni kellene a The Sims 2-höz való kiegészítőket. Már letöltöttem őket, minden stimmel, csak egy valami nem! Melyiket kéne letöltenem az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

Van egy [link] nevű oldal, itt beírtam a keresőbe pl.: a Megnyitottunk Vár az Üzlet nevű kieg.-et és egy csomó olyan fájl-t amit le lehet tölteni:

* cd key the sims 2: open for business

* the sims 2-open for business

* The Sims 2 - (4) Open For Business

* 04-The.Sims.2.Open.For.Business

* The sims 2 open for business

* The Sims 2 - Open For Business

* the sims 2 open for business cd key

* The Sims 2 Open for business.rar

* The Sims 2: Open for Business

* the simsThe Sims 2 Open For Business


melyiket kell inenn letöltenem?


2009. aug. 9. 20:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Akkor hülye vagy ha megvetted, nekem ingyen van meg mind. Fene se költi a pénzt játékokra..
2009. aug. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
főleg nem ennyit... kizsákmányolás. Aztán esetleg hibásan kapod meg és mehetsz vissza kicseréltetni stb... amúgy meg az új törvény szerint bármi ami másolt abból egy példánya lehet otthon mindenkinek. Ha csak egy példányod van, nem büntethetnek meg. Ennyi.
2009. aug. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Még most is lehet az összeset kapni a boltba igaza van az előzőnek.
2009. aug. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
hát, ja..és nemám olcsó lenne.. marha drága:S
2009. aug. 26. 16:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!