Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit élveznek sokan abban hogy...

Mit élveznek sokan abban hogy játék végigjátszást néznek YouTube-on?

Figyelt kérdés
Nem azt mondom hogy hülyeség mert pl. én fel vagyok iratkozva Tirexi-re YT-on,hogy lássam az új játékot meg hogy mit érdemes letölteni,esetleg megvenni. De nekem 15 perc elég is egy játékbemutatónak. De van akik rendszeres néznek 20-40 perces végigjátszást Skyrimról o.O De ebben mi a jó? Szerintem tiszta időpocsékolás és unalmas nézni ahogy más játszik.

2012. okt. 24. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Azert nezik,hogy nekik majd konnyebb legyen bevegezni a jatekot,vagy nem kepesek vegigjatszani,ezert segitsegul vegig nezik az ugynevezett Walkthrough-okat.
2012. okt. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én csak a darksiders-böl néztem végigjátszást a logika feladatok és a bossok miatt, bemutatót meg a pc guru-tól és az otherworldtől nézek... a tirexi az csak gameplay de nem mond semmit a játékról
2012. okt. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 XenoMorph ***** válasza:
Tudod, nem mindig a játékot nézni a jó. Az is fontos hogy ki kommentálja végig, mer tha egy 8éves a vékony hangjával 1000 éves poénokat lő el az nézhetetlen. Ha egy értelmes ember csinálja akkor már végig nézem. Ha valakinek csak szimplán jó a hangja és el tudom hallgatni inkább azt hallgatom mint a mai zenéket. Én imádok végigjátszásokat nézni.
2012. okt. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nyilván azért én is szoktam magyar Minecraft gameplay-t meg tutorialt meg survival sorozatot nézni(pl.Covery,Katamori,Sirius,Herby) De olyan végigjátszást nem nézek ami mondjuk GTA,vagy Skyrim mert az annyira nekem nem érdekes meg nincs időm fél órákat nézni naponta főleg ha nem is kommentál semmit(pl.Tirexi)
2012. okt. 25. 15:55
 5/5 anonim ***** válasza:

Én most Szefi91 Amnesia gameplay-ét nézem.

És hogy a kérdésre is válaszoljak: Olyat én se néznék amikor csak megy és nem mond semmit, vagy egyáltalán fel se veszi a hangját. Én is csak azért nézem Szefit, mert jókat lehet rajta röhögni. :D

2012. okt. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!