Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mondanátok véleményt a videóin...

Mondanátok véleményt a videóinkról?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/user/marcelldancs/

[link]

Szívesen fogadjuk a kritikákat és a tanácsokat.

Ha tetszik a munkásságunk, akkor szívesen fogadjuk a feliratkozásokat illetve a tetszésnyilvánításokat.



2012. júl. 24. 01:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Random beletekerve feltűnő a sokszori hadarás, az artikulálás hiánya. Annyira, hogy akár vissza is kell tekerni, hogy újra értelmezni lehessen az adott mondatot.


Ez a hiba akkor jön elő sokaknál, ha valós időben kommentelnek, és arra is figyelnek hogy mit játszanak, és közben is arra is hogy mit mondjanak.

Az utólagos szinkron is megoldás lehet.


Röviden ennyi, mivel a reklám miatt az ilyen kérdéseket törlik vagy kimoderálják.

2012. júl. 24. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez szép és jó .. csak kb senki-t nemfog érdekelni ..

Step 1: Tört szerver

Step 2: Youtuben magyarul mutatsz be valamit ... szóval érted angolul mutatnádbe többen néznék..

Step 3: Miért csak a kis szintet mutatod ? A wow lényege a lvl cap után van .Persze gondolom folytatod..

Step 4: Igaz eredetis vagyok temeg gondolom tauris .. nemtudom hogymegy arra , de elég lebutitott stílusban adod elő .. jóhogy kezdőknek szánod de a lebutitásnak is van 1 határa..

2012. júl. 24. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. Ezt kifejtettem a videó elején.

2. Ezzel tisztában vagyok, de a magyar embereknek készítjük a videókat és lehetséges, hogy esetleg nem tudnám teljesen kifejezni magam angolul.

3. Igen, folytatom.

4. Szerintem annyira nem adtam elő lebutítottan, inkább pont attól féltem, hogy túl sok olyan dolgot mondtam, amiket nem feltétlenül értenek meg a kezdő vagy casual játékosok.

2012. júl. 24. 02:39
 4/5 Queasy ***** válasza:
Ez így egyenlőre elég vékonyka, több trillió-csillió Minecraft és WoW channel van, várható valami bővítés?
2012. júl. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem
2012. júl. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!