Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrim dolgok? (lennt bővebben)

Skyrim dolgok? (lennt bővebben)

Figyelt kérdés

Pár napja (tegnap:D) elkezdtem játszani a Skyrimmal és hát az a helyzet hogy elég sok mindent nemértek:D

Most csak pár fontosabbat sorolok fel mint pl: Történet, küldetések, meg ilyen alap dolgok hogy hol lehet eladni/venni cuccokat, mikre lehet költeni pénzt stb...

Csak mert ugye elkezdődik a játék, megment a sárkány engem a haláltól, én elmenekülök és aztán kirak a nagyvilágba a játék:D Onnantól nem tudom hogy mit kezdjek.:/

Úgyhogy légyszi írjátok le hogy most akkor mithogy kell. Mert a játék eléggé megfogott videók alapján:)

Ha nagyon részletesen szeretné valaki elmagyarázni akkor az küldjön egy PM-et és és megbeszéljük ott, vagy esetleg skype-ra is felvehettek:)

A segítséget megköszönném!



2012. okt. 17. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Én is pont pár napja kezdtem el vele játszani, múlt hétvége óta. Mikor a játék kidob a nagyvilágba, ketten vagytok ugye, a másik csávó nevét nem tudom már sajnos. Kövesd őt, és elvezet egy faluba (elég lassú lesz, tuti sétáltok vagy 5 percig). Ott majd kapsz újabb küldetéseket. Eladni kereskedőknél lehet, majd megtalálod őket a városokban. Ha rám hallgatsz, egyszer szépen elkalandozol kelet felé, egy Riften nevű városba, ott megtalálható gyakorlatilag minden egy helyen, kovács, kereskedők, orvos, alkimisták, stb. Ők vesznek is tőled cuccokat, illetve te is vásárolhatsz tőlük, bár még nagyon a játék elején vagy, ez kicsit később lesz fontos.


Dolgok, amiket tanácsolni tudok:

-Mindenképp döntsd el már az elején, hogy milyen karaktert szeretnél. Lehetsz pl. mágus, akinek ugyan alig van védelme, de brutális varázslatokat tud véghezvinni, vagy mondjuk két kezes kardot használó nehéz páncélos lovag, netán könnyű páncélt használó íjász, stb. Tab billentyű megnyomása után tudsz majd pontokat elosztani, csak arra tegyél ami a választott karakterednek kell, ne cseszd el úgy mind én, aki jelenleg egy félig tűz mágus félig baltás harcos, mert elég nehezek lesznek úgy a küldetések :D

-A vámpírokat messziről kerüld el. Engem megharapott egy, azóta szívok, mert én is az lettem. Nappal nem tölt vissza az életem, van hogy megtámadnak az emberek, stb., baromi idegesítő, és nem tudom, hogy tudnék kigyógyulni belőle. Ha netán véletlenül összetűzésbe kerülsz velük, azonnal öld meg őket, minél hamarabb.

-M betűvel nyitod meg a térképet, nagyon hasznos, mert amit egyszer felfedezel, az itt mindig látszani fog.

2012. okt. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi!!! Már csak annyi kéne, hogy mi a főcél, történet, meg miért jó az hogy sárkányokat ölök és mik is azok a shoutok meg miért jók?:D
2012. okt. 18. 13:57
 3/7 anonim ***** válasza:
én bele nyomtam úgy 30 órát, főtörténettel kb semmit nem haladtam, csak mellék küldiket csináltam. csatlakoztam mindenféle szövetséghez, bérgyilkos lettems stbstb :D
2012. okt. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért jó, mert te vagy a kiválasztott, akinek meg van az a képessége, hogy a megölt sárkányok ősi erejét el tudja szívni. Ezek többek között a shoutok.
2012. okt. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A fotortenet az hogy Alduin akit vilagevonek is hivnak, visszater miutan egyszer legyoztek ot, te a dragonborn pedig megallitod a pusztitasat a gonosz sarkanynak, van meg egy jelentos tortenet, az hogy kikhez csatlakozol az elejen, a lazadohoz (Ralof) vagy a birodalmihoz (Hadvar), ha abirodalmihoz csatlakozol akkor vedened kel a birodalmat a lazadoktol (Stormcloaks), ha a lazadokhoz csatlakozol akkor pedig 2 nagy csataban is rombolnod kell a varosokat, ha birodalmi vagy ertelem szeruen vedeni (2 varos:Whiterun/nekem ez jobban tetszett :D\es Solitude. A shoutok kialtasok amikbol tobb is van, sarkanyokat olsz, es beled szall a lelke akkor fel tudod oldani a shoutot az "r" billentyu lenyomasaval, az 1. Shout az valami unrelenting force(nem tudom pontosan a nevet) ez kis fokozaton megzavarja nagyon pedig eldobja az ellengelet, akkor van olyan ami lehivja a sarkanyt a leegobol(ezt kesobb kapod meg)
2012. dec. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Oh es az "Y"-al aktivalhatod a shoutot
2012. dec. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Termeszetesen sok shout van en csak el szerettem volna mondani milyen is ez :D bocsi hogy ilyen sokat irtam :P
2012. dec. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!