Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek milyen ez a cometa?

Szerintetek milyen ez a cometa?

Figyelt kérdés
Vettem egy cometa-t, a boltban az volt kiírva, hogy peonza cometa de a játékon a trompos cometa van. Azon belül meg a mini car nevűt vettem szerintetek ez jó? Teljesen kezdő vagyok.

2012. okt. 15. 21:19
 1/1 anonim ***** válasza:

a peonza az magának a játéknak a neve pl. peonza cobra, peonza diamond stb. amúgy a franxasra is trompos cometa van írva (nem biztos, de a trompos szerintem azt jelenti forog)

a cometáról sokaknak van negatív véleményük, de ha megnézünk egy mexikói peonzást, szerintem majdnem mind cometát használnak

mindenesetre ha kezdő vagy akkor nekedvaló peonza a cometa, a minik mint pl. a minicar, a diamond, meg a supercar

a cobra, meg a silver a legjobb peonzák, de azokkal nehezebb pörgetni, ezért haladó szinten ajánlom

2012. nov. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!