Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kislányom karácsonyra szeretne...

Kislányom karácsonyra szeretne egy autót a Barbie-ihoz. Most gondolkozom, hogy Steffi autót, vagy Mattel autót vegyünk. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Igazából az érdekelne, hogy a mattel 10000 Ft, a Steffi 5000 Ft, mindkettőhöz van baba is, ebből az is következik, hogy fele olyan jó minőség a Steffi? Van Mattel Barbie-ja, sokat fésüli, s a haja mégis olyan, mint újkorában, az izületei sem lazultak még ki, úgyhogy újszerű állapotú, pedig már 1,5 éve használja. Van egy simba márkájú Evi love babája is, az izületeivel itt sincs gond, de a haja teljesen be van csomósodva, már nem fésülhető. A Steffi babával ugyanígy járna? Elsősorban nem azt szeretném hallani, hoz ezt vedd, vagy azt vedd, hanem véleményeket elsősorban a steffi babáról, illetve az autók minőségéről olyanoktól akiknek (vagy a gyereküknek) van és már legalább egy éve használják. Köszi.

#Barbie #Steffi Love #Barbie autó #Steffi Love autó
2012. okt. 15. 10:07
 1/3 anonim válasza:

A Mattel autó nem véletlen 2x olyan drága, mivel az 1 éves garanciájú Steffivel szemben erre 3 év garanciát adnak. Nem véletlen, hiszen a Steffi karosszériája a Suzukira hajaz, nem éppen a legbiztonságosabbak közé tartozik, mivel igen vékony. A töréspróbákon is csak C-s besorolást szerzett.


Mentségére legyen mondva a Steffinek viszont, hogy a kopó alkatrészek nemcsak könnyen beszerezhetőek, de olcsók is. A Mattelről már ez nem mondható el, sajnos az első 100 ezer km utáni szervíznél is olykor külföldről kell behozatni az alkatrészeket.


A babákról annyit tudok mondani, hogy igaz, az ízületeik nagyon jók, márcsak korukat tekintve is, és szépségük is időtálló, ámbár ez egyenesen arányos a tisztátlan erkölcsükkel, nem jó példaképül tudnának szolgálni a kislányodnak. Emellett rendkívül rossz vezetők, hiszen a jogosítványukat az ecseri piacon vették, de nem pénzért, hanem egyéb természetes szolgáltatásért.


Ezen adatok függvényében remélem tudtam segíteni a döntésben, bár én inkább a Voldemort apokalipszis akciófigurát tudnám javasolni karácsonyra, hiszen a maják naptárán a decemberi hónapban is ő pózol :)

2012. okt. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kováts Bianka ***** válasza:
Én a Mattel-t ajánlom. Az jobb minőségű ;)
2013. febr. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mattelt vettünk végülis, s nem bántam meg! Nagyon jó minőség, a matteltől megszokott.
2013. márc. 4. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!