Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyiket éri megvenni? XBOX...

Tomaseltas kérdése:

Melyiket éri megvenni? XBOX 360 vagy PS3? Kérlek, indokold meg milyért?

Figyelt kérdés

2012. okt. 14. 08:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Most volt nálam egy Xbox360Slim 250GB a Fallout 3-ban a karaktert gyúrtam hogy tunning legyen 4 nap alatt 60órát ment a gép és nem volt semmi gond és megfigyeltem olyanok is írnak ide akik hetente 1 kapcsolják be a gépüket 2-3 órára az milyen referencia kérdem én.De ennek függvényében megértem.Én sem szeretném hogy egy 10ropival megugorjon a villanyszámlám.


"Az első modellekben amiben a Cell/RSX is 90nm/90nm-esek voltak azok minimum 200W-ot maximum 380W-ot zabáltak. A 65nm/90nm-es modellek már 160W/280W-ot ettek, de a 65nm/65nm-esek már 130W/280W-ot. Az újabb Slim modellekben 45nm/65nm-es procik vannak amik 100W/250W-ot esznek már csak. Ebben a legújabb Super Slimben 32nm/28nm-esek lesznek már a cuccok, így csak 80W/180W-ot esznek majd! Ezért éri meg megvenni, illetve lecserélni a régebbi modelleket."

2012. okt. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Egy Xbox360 gép sem evett ennyit áramból talán a legelső modell 175Watt-ot ami akkor nagy port kavart(valószínű a Sony itt is besegített)de lényegtelen mert az első PS3-as gépek a dupláját szivattyúzták áramból el is nyerte a legnagyobb fogyasztás címet a világon úgy hogy ebben rávert az Xbox360-ra amit én személy szerint nem bánok.

Itt az oldal is és jól nézd meg nem az adapteren levő számot jelzi HANEM AZ ÁRAMFELVÉTELT!!!

2012. okt. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

[link]

A link lemaradt.

2012. okt. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Lázár Péter ***** válasza:

PS3.

Xboxra nem mindig olcsóbb a játék csak ha használt vagy esetleg régebbi játék.

Indok:

Ahogy az előzők is mondták ingyen multi amit xboxnál évente fizetni kell 8000-10000Ft.

Ps3 több jobb exkluzív játék.

Blu-ray lejátszó.

ps3 sokkal strapabíróbb.

Grafika pedig ugyanaz.

2012. okt. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
figyelj inkább kérdezz meg egy szakértőt mert ő tudja a legjobban és itt most mi írjuk neked a hülyeségeket mert mindenki azt a konzolt védi amilyen van neki és így soha nem fogsz döntésre jutni mondjuk nekem van egy multis ps3-am és a legelső fehér xbox360 amit ki flasheltettem egyébként mindegyiknek vannak jó tulajdonságai szerintem ha sony meg a microsoft csinálna egy közös konzolt abból történelem lenne és sokkal több pénz jönne be nekik de mi emberek ugye olyanok vagyunk hogy muszáj versenyezni meg ilyen baromságok figyu en nekem volt multis xbox360-om és slim 250gb egyszer nem fagyott le ugye most ps3-mam van de azt kell mondanom hogy az xbox360 jobb ha most vissza mehetnék az időben akkor megtartanám az xbox360omat mert tényleg jobb és nekem "különösen"nem fáj a kezem a ps3 kontrollerjétől és pedig xbox360-om volt sokáig meg különösen a ps3-asoknak nem fáj a kezük de mondjuk a ps3 joystikja töltős és nem elemes mint az xbox360-é de ne ránk halgass hanem inkább egy konzolszakértőre de remélem tudtam segíteni
2012. okt. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"brendon2000"

Ma már nem tanítják az iskolában a központozást?

2012. okt. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!