Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Grand Theft Auto (GTA) 1,2,3...

Grand Theft Auto (GTA) 1,2,3 jó játék? És megéri -e megvenni őket egy csomagba 2000 forintért (mármint úgy megéri, hogy a játékélmény)?

Figyelt kérdés

2012. okt. 11. 15:39
 1/5 anonim válasza:
100%

A maguk idejükben nagy élményt nyújtottak legalébbis számomra és a mai napig néha előveszem őket nosztalgiázni.

De hogy a mai grafikai,játékbeli elvárások mellett neked milyen élményt fognak nyújtani,arra nem mernék fogadni.

Ha már játszottál a GTA újabb részeivel,szerintem nem fognak nagy élményt nyújtani neked mert a GTA sorozat azon ritka játékok közé tartozik ami minden részben hozott valami újdonságot,pluszt.

A GTA 1,2,3 minden tekintetben kevesebbet nyújt az újabb részeknél.


Ha nem játszottál még GTA-val és nincsenek magas elvárásaid akkor talán jó vétel lehet,talán élvezheted.De ezt nehéz megmondani.


Régi játékok,régi játékélmény a koruk követelményeihez igazodva amik a mai játékok mellett nem igen tudnának labdába rúgni,de régen nagy címnek számítottak.


Nézz videókat róluk youtube-on,ha ott tetszenek akkor vedd meg.

2012. okt. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!! Néha pár órát játszottam rokonoknál a San Andreassal, de igazából egyiket sem vittem végig.
2012. okt. 13. 11:16
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha a GTA-t sztoriként fogod fel akkor vedd meg!

Lehet h a gta3 nem egy hűde új játék, de mint minden GTA résznek ZSENIÁLIS FILMBE ILLŐ SZTORIJA VAN. És lesz egy-két küldi ami sok szórakozást fog nyújtani neked.

Az 1-2 meg azért jó mert láthatod honnan indult a gta és hogy hol tart :)


Amúgy pár éve kalandoztam a Rockstargames.com-on

A GTA 2 olyan régi játék, hogy már a saját veboldaláról ingyen le lehetett tölteni :)

2012. okt. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a második válaszadónak is!
2012. okt. 18. 13:28
 5/5 rostas martin válasza:
megeri!!!!!!!!!!!!
2012. okt. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!