Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Aion fortress védő őrt merre...

Aion fortress védő őrt merre találok?

Figyelt kérdés
Azt olvastam hogy azokkal éri meg fejlődni.jelenleg 31 es sorcerer karim van és szeretném kipróbálni hogy hogy úgy hogyan lehet haladni ha azokat farmolok.Hol tálálom őket??hogyan juthatok oda?? itt olvastam: [link]
2012. okt. 4. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
3 evet Aion-oztam, egyetertek a blog irojaval, kiveve ezt a vedo farmolos idopocselolast, raadasul ebben a farmolasban nem az xp a lenyeg hanem az Ap gyultes a 30-as pvp ekszerre
2012. okt. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*idopocsekolas
2012. okt. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem baj az is jó lenne.szóval merre találom őket??
2012. okt. 4. 15:26
 4/5 A kérdező kommentje:
ja és a 30 as szárnyat hol lehet megvenni??megéri-e?ha tudsz képet róla küld pls hogy hogy néz ki
2012. okt. 4. 15:56
 5/5 anonim ***** válasza:

nem hogy megeri-e hanem kotelezo, foleg ha tenyleg akarod az idodet pocsekolni, a 30-as ekszer meg hat jo a pvp attack miatt, de arra raersz majd lvl46 utan, 100x tobb AP jon ki dredgionbol es a coliseumbol mind a farmolasbol

a guardokat Abyss-ban talalod, a kastelyok es artifact-ok korul

a szarnyas npc-k meg sanctum/pandaemonium kozepen vannak,

2012. okt. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!