Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gta IV vélemények?

Gta IV vélemények?

Figyelt kérdés
Az tény hogy a grafikája sokkal jobb de a története is jobb mint a san andreasnak?
2012. szept. 29. 22:31
 1/3 anonim válasza:
nekem tetszett anno. megéri végig vinni ( én 2szer vittem végig)
2012. szept. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nekem tetszik mert ez egy teljesen új fajta GTA generáció igaz kevesebb lehetőségek vannak mint a san andreasban mert itt ugye nincs repülőgép lopás, nincs bmx, nincs falfirka, meg csomó egyéb apróság sincs benne. Nekem san andreasba az tetszett hogy 3 nagy város volt benne meg egy csomó vidéki falu, tanya, szántóföld, traktor, kombájn, és még lehetne sorolni. Ugyan akkor a Gta 4 nek sokkal élethűbb az egész menete, lehet jobban mászkálni, jobbak a fegyverek, a járművek mozgás és törései is jobban kivannak dolgozva, az esések is jobbak főleg ha kirepülünk a kocsiból vagy a szélvédőn kirepülünk ha ütközés van. Ami még jó ha nagyon összetörjük a kocsinkat nem mindig gyullad ki mint a többi gta-ba hanem feketén füstöl és lerobban, használhatatlan lesz.

Ha a történetre tekintünk rá nekem tetszik maga a sztori ami megfogott még benne hogy a sztori két ágon is mehet, vagy az unokatesónk halálával fejeződik be vagy a barátnőnk halálával, szerintem ezt jól kitalálták hogy két féle befejezése lehet a történetnek.

Ami hiányolok benne hogy nincsenek bandaháborúk, vagy is van időnként főleg ha lövöldözünk aztán ránk támadnak többen de hogy saját bandával mászkáljunk hogy csak random felveszünk embereket az utcáról akik közénk tartoznak azt bizony hiányolom. Ami még tetszik hogy telefonon elmehettünk a haverjainkkal lógni mindenfelé és a lerészegedés is nagyon jó móka főleg ha úgy vezetünk benne és üldöznek a zsaruk:)

Szerintem jól ki lett dolgozva nekem a san andreas meg a 4 jön be eddig.

2012. szept. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A San Andreasban eléggé elkalandoztak a készítők, sok volt a valóságtól totál elrugaszkodott történés és misszió. A GTA IV földhöz ragadtabb, valószerűbb, és ez nekem speciel szimpatikusabb, de amúgy mindkét játék kiváló.
2012. szept. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!