Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » F1 2012-ről vélemények?

F1 2012-ről vélemények?

Figyelt kérdés
2012. szept. 23. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem az F1 2011 joban tetszik,ez a véleményem :))
2012. szept. 24. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
mérföldekkel jobb mint a 2011
2012. szept. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Összességében pozitívak a tapasztalataim! Jobb hangok, kicsit szebb grafika, színek terén javult, gyönyörű autó modellek, a pályák nagyon szépen le vannak modellezve. A fizika is kicsivel jobb, viszont nem szabad szimulátort várni tőle, egy jó arcade-szimulátor keverék.


Kezdőknek is tudom ajánlani, de nehezebb fokozaton, segédek nélkül kihívás.


Új játékmódok jók, bár nem feltétlenül fontos része a játéknak, de jól lehet szórakozni a világbajnokok legyőzésével.


A büntetések terén még mindig elégedetlen vagyok, hol túl szigorú, hol túl enyhe, de inkább a szigor jellemző, bár a kanyarlevágásos előzés és visszaengedés jól lett megcsinálva. Sajnálom, hogy a rajtnál nem lehet kipörgetni a kereket, ostobaság ez. Ennyire azért nem kellett volna leegyszerűsíteni a dolgokat.


Bugok. Sajna még pár dolog nincs kijavítva. Sokan panaszkodnak, hogy elveszik a mentés, nem tudom melyik verziónál. PC-n játszom, nem tapasztaltam még. És még biztos van sok más hiba is.


Hibái ellenére amúgy szerintem előrelépés a 2011-hez képest az idei játék, tetszik nagyon!

2012. szept. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hali, nekem elveszett a mentés, mit tudok ilyenkor csinálni? Kezdjem újra az egészet?
2012. okt. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!