Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Call of Duty Modern Warfare...

Call of Duty Modern Warfare -ban Soap Price fia?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés leginkább a nagy CoD rajongóknak szólna, a Modern Warfare 3ban elég sok célzást lehetett látni hogy Soap és Price közt szorosabb kapcsolat van mint katona és parancsnok. Pl a Bevezetőnél mikor Soapnak lepereg az élete szinte mind Price -ról szólt. Meg a Blood Brothers végén mikor Soap meghal elhangzik az a mondat is Price szájából hogy "Gyerünk, állj fel fiam" és Price eléggé kiakad azon hogy elvesztett egy katonát.

( http://www.youtube.com/watch?v=yzrkHvK-0p8 )

És még ott van az is hogy John Price és John "Soap MacTavish a teljes nevük.


( Nem vagyok CoD megszállott csak érdekelne ez a kapcsolat :D )



2012. szept. 28. 12:55
 1/6 anonim ***** válasza:
nem a fia, csak nagyon jó bajtársak, amúgy az idősebbek gyakran szólítják meg úgy a fiatalokat, hogy fiam, annak ellenére, hogy még csak nem is rokonok
2012. szept. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyépként igen, jó kérdés!:D

Célzások tényleg vannak főleg amikor halálán van Soap és mondja "Makarov know Yuri..." Magyaruk Makarov ismeri Yurit... Aztán utánna derül ki hogy mivan? Erre igen begurul Price aztán kapsz 1 szép ütést tőle aztán gurulsz a pincébe..;) x'd..:D

2012. szept. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A john (vagyis jános) a keresztnevük. A vezetéknevük a price és a mactavish.

Am meg az egyik angol másik skót szóval ennyit errõl.

2012. szept. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De rossz:| Pedig téll beleéltem magam :D
2012. szept. 28. 14:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem rokonok csak már a CoD4-óta vannak egy csapatban és hát a történet szerint a CoD4 az 2011-ben játszódik az MW3 pedig 2016-ban szóval elég sok ideje eggyütt voltak és ennyire megkedvelték egymást.
2012. szept. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Matu Tanks válasza:
Nekem a szívem szakadt meg amikor Soap kinyögi azt hogy ,,Yuri ismeri Makarovot,, komolyan én követtem a szériát és talán ez a halál rázzott meg a legjobban amit a 3 rész alatt ez a két bajtárs átélt amit kijátszottam velük az komolyan sírtam.(Spoiler Alert!!)Price a végén amikor Makarovot felogatja akkor rágyújt egy szivarra csak hogy egyet említsek ezért imádom ezt a karaktert humoros bajtársias
2014. dec. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!