Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Cpt. Price a modern warfare...

Cpt. Price a modern warfare 2-ben, hogy került az oroszok fogságába?

Figyelt kérdés
(mivel az első rész végén csak annyi volt, hogy megsérült, de végül is jó kezekbe került, a másodikban pedig ugye már ki kell szabadítani) szóval ott a két esemény között mi történt?
2012. ápr. 21. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Oroszokéba??

Ugy hogy tudod lelövöd fö enemyt és az OROSZOK viszik el...

Ugy kerül oda

2012. ápr. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen, lelövik a csávót... de akkor Soap, hogy nem került oda a fogságukba? meg Kamarov volt aki ugye segített nekik a legvégén! és ő a barátjuk! ezért nem értem...
2012. ápr. 21. 21:18
 3/6 predalien válasza:
Ez bennem is felmerült ,hogy miért csak Price került oda.
2012. ápr. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát jó lenne már egy érdemleges válasz erre, de ahogy elnézem nem sokan tudják :/
2012. ápr. 28. 16:21
 5/6 anonim válasza:
2012. ápr. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
jah, múltkor csak egy zöldet nyomtam és elfelejtettem megköszönni... szóval köszönöm :D így összeállt a kép! :D és mivel ezt a kisfilmet az activision is támogatta anyagilag ezért akkor csak ez a hivatalos kis kapocs a két rész között! :)
2012. máj. 2. 15:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!