Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox 360? (Többi lent)

Xbox 360? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Xbox 360 (nem flashelt) bele tennék egy másolt játékot tönkre menne?

Mert azt mondák nekem hogy egy idő szakban gyártotak véletlen olyab boxokat ami lejátsza a másolt játékokat és én ebben az időszakban vettem ez igaz lehet?Mert nekem másolt filmet zenéket lejátszik az xbox.



2012. szept. 27. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Másolt filmet meg zenét nekem is lejátszik de az írott játékot nem ismeri fel de nem lett tőle semmi baja.Csak kiírja hogy ismeretlen formátum és ennyi.
2012. szept. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Mert azt mondák nekem..."

Mindig vannak idióták, akik ezeket a városi legendákat kitalálják.

2012. szept. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
akkoe jol gondoltam köszi. De nekem lejátsza a filmeket amiket én magam irok ki.
2012. szept. 27. 19:29
 4/5 A kérdező kommentje:
Bocs a második részét már nem ide akartam irni.
2012. szept. 27. 19:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Másolt filmeket lejátszik persze. Csak játékokat nem, az nem lenne biznisz. Meg ha jól tudom, a törvény sem ugyanaz másolt szoftvernél és másolt filmnél, ezért lehetséges.
2012. szept. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!