Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megvettem a cod mw2-t. Elindít...

Szupersanyi kérdése:

Megvettem a cod mw2-t. Elindítottam a multi-t és amikor belépek senki sem lép be csak írja a gép hogy várjak, játékost keres. Mit csináljak? Be kell jelentkezni a steam-on kívül még vmiba? Vagy már senki sem mw2 multizik? Vagy mit kell csinálni?

Figyelt kérdés

2012. szept. 17. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
nem kell mashol,csak steamen keresztul,am ez ugy mukodik,hogy ha gyenge neted van akkor olyan szerverre rag be(pl 100 pinged van akkor ilyent keres),mar nagyon nemis jatszanak vele aza baj,nekem is megvan,de mar unom mert nincsenek vmi sokan es ha berak akkor a "laggosokhoz"
2012. szept. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tedd rá fel az alterRevolution-t, ott rengetegen játszanak!

[link]

2012. szept. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

ez az alterRevolution olyasmi mint a Steam?

és ez biztos h működik?

2012. szept. 17. 17:15
 4/4 anonim ***** válasza:
100 százalék, hogy megy, Steam se kell hozzá, fótumon amit megadtam én vagyok a magyar részleg moderátora, ha ott írsz, vagy itt privát üziben, ezer örömmel adok teljes tájékoztatást mindenről. fórumon amlozek vagyok.
2012. szept. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!