Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of tanksosok! Szerintete...

World of tanksosok! Szerintetek merre haladjak?

Figyelt kérdés

Most kezdtem újra játszani és sok oldal változott.Tehát ebből az állásból merre haladjak, hogy a lehető legjobban járjak minden osztályban?Még annyit, hogy érdemes lenne belekezdeni a német TD oszályba, mert az amcsival nem vagyok megelégedve.

német helyzet: [link]

orosz helyzet: [link]

amcsi helyzet: [link]


2012. szept. 15. 12:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Németnél jó a PZKpfw 4 en tovább haladsz, én is azon vagyok és mellék ágba is át tudsz menni ha meggondolod magad nekem is ezért van egy sima Tigrisem és egy Tiger P-m. Megemlíteném, hogy majd a PZ 4 est gyengíteni fogják szóval még addig lépj túl azon amíg nem jön a frissítés.

/Igaz nem kezdtél el a közepes ágon haladni de a Tier 10 es E-50 Ausf.M legjobb a közepes tankok közül/


Oroszoknál ha a 10-es tier a cél, akkor visszább mennék és a KV-1 ből KV-1S re mennék, hogy a végén IS 7 esem legyen mert erősebb a IS 4 nél.


Amcsiknál megint csak úgy mondom a véleményem ha a 10 es tier a cél akkor a T110E5 felé mennék, egyik legerősebb 10 es heavy tank./Klánoknál is el van az a tank terjedve nagyon/



Német TD osztály hát vannak jó és rossz tankok de ha az erős front armor tetszik ajánlom a német TD ket.


Tüzérség hát a német tüzérségnél vagy előre haladva szóval akkor ott haladj tovább mert minimum egy tüzérsége legyen az embernek szerintem.


Külön hangsúlyoznám ezek mind csak az én véleményem és tapasztalatom, megvan az esély te és mások máshogy látják a dolgokat.

2012. szept. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigieket.

Oroszoknál átfogok térni akkor is7-es ágra (arra akartam menni de ez a frissítés elrontotta...)

Németeknél megyek előre és elkezdem a hetzert is.

Amcsiknál eladom a wolwerine-t és abból veszem a hetzert.

Franciákat hanyagolom B1-el mindig vesztek.

És szerinted milyenek az amcsi közepes tankok?

Tudsz ajánlani egy jó pénzszerző tankot?

2012. szept. 15. 18:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem eddig a PZ 4 volt a pénzkeresőm, de a jövőbeli gyengítés miatt a KV-1 lett az, amcsi ágon nem tudom, hogy a sherman vagy a T1 heavy a pénzkereső.
2012. szept. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!