Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van olyan Sims 3 kiegészítő...

Van olyan Sims 3 kiegészítő vagy bármi más ahol be lehet menni pl az iskolába?

Figyelt kérdés
A you tube-on nézegettem ilyen videókat és ott egy csomó volt ahol a suliba voltak a tinik meg iskolai bálon meg ilyesmi és a neten kerestem ilyesmit de nem találtam h van-e meg h hol lehet kapni? Nekem csak az akap játék van meg .. de az már unalmas.. Ha tudtok segíteni kérlek küldjetek linkeket vagy bármi..

2012. szept. 15. 08:31
1 2
 1/11 anonim válasza:
Nem hiszem nekem is rengeteg simsem van de nincs mert már én is kerestem. :(
2012. szept. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
:// köszi azért..
2012. szept. 15. 18:52
 3/11 anonim ***** válasza:
Az alapjátékkal és a kiegészítőkkel se lehet ilyesmit csinálni. Mutatsz egy videót?
2012. szept. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
2012. szept. 16. 09:53
 5/11 anonim ***** válasza:
Második válaszoló vagyok. Ez a játékos egyszerűen csinált egy épületet, ami úgy néz ki, mint egy iskola, és odavitte a simjeit. A bál sem igazi, csak egyszerűen rakott az épületbe egy táncparkettet. Ugyanolyan, mint egy táncos szórakozóhely a Leszáll az éjben. Ha nincs meg a kiegészítő, nem tudsz ilyet belerakni, iskolához hasonló épületet viszont csinálhatsz. :)
2012. szept. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ok,köszi :)
2012. szept. 16. 11:45
 7/11 anonim ***** válasza:
Lehetséges hogy jövőre lesz iskolás kiegészítő. De egyelőre még nincs.
2012. szept. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sztem ha lesz ilyesmi az több mint valószínű h. Az egyetem lesz
2012. szept. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 gumilabda ***** válasza:
Hmmm! Jó kérdés! Én is sokáig törtem rajta a fejem de egyszerűen nem tudok rá jönni! Brühühü!:((((((((((D:
2012. okt. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szerintem ezt a sims 3 játékba nem tervezték bele de én azt hallottam hogy ha továbbra is ilyen keresett a játék(és ez vaószínüleg így marad) akkor sims4 is lesz és abba talán kidolgozzák ezt a részét is a játéknak
2012. okt. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!