Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of Warcraft vagy Guild...

World of Warcraft vagy Guild Wars 2?

Figyelt kérdés

Szerintetek melyik jobb?

Anno játszottam a World of Warcraft-tal, de csak sajnos törtszerveren. Ugye teljesen más a játékélmény eredetin. Gondolkodtam, hogy megveszem, de a Mits of

Pandaria miatt elgondolkodtam. Valahogy jobban vonz a BC és az LK. A Cataclysm-es instákról néztem videót, és olvastam róluk, azok tetszettek is.

Most jön a MoP, ami megint teljesen új és nem tudok dönteni, mert ott a Guild Wars 2, aminek teljesen más játékélménye szerintem. Legalábbis a videók alapján, amit néztem.

Valamelyiket majd szeretném a későbbiekben megvenni, de nem tudom melyiket.

Szerintetek maradjak a WoW-nál, amit már elég jól ismerek vagy vágjak bele az új GW2-be?



2012. szept. 13. 20:02
 1/10 anonim ***** válasza:
44%

Guild Wars 2

A WoW MoP 1 vicclessz kb .. előtte 5évig wowoztam eredetin , kissé unalmas lett


a GW teljesen új megközelítése egy mmorpgnek , ráadásul nem havidíjas !

Szerintem vágj bele , a GW2 egy nagyon összetett és nagyon jól kitalált játék.

2012. szept. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ha a wow-ot mar ismered, raadasul a regi content jobban tetszett akkor inkabb a GW2
2012. szept. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Lehet jobb lesz, ha a GW2-t veszem meg.

Csak a WoW történetét ismerem és tetszett is a GW-ről meg nem tudok semmit.

Ráadásul az első MMORPG, amivel játszottam az a WoW volt és ezért ragadt meg bennem ennyire. :D

Más MMO-val nem játszottam annyit, mint a WoW-val.

2012. szept. 13. 20:24
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Igen hát jóval összetetteb mint a wow .
2012. szept. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
két különböző játék wow gyorsan ledarálód a fejlődést és utána pvp zel,insátzól gearért. gw2 meg maga fejlődés a játék szóval nem kell ledarálni is nem olayn unalmas viszont ott nincs olyan end concent hogy végtelenségig farmolj gearért szóval ha te szeretsz 20 órát játszani hogy jobb cuccod legyen mint xy játékosnak akkor wow
2012. szept. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
GUILD WARS 2
2012. szept. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Csak hogy egyik volt wowos haverom válaszát másoljam be :


"55 euro a digitális példány a GW2 honlapján, az kb 15.500 HUF, tegnap vettem meg, igaz sok időm nem volt játszani csak miután hazaértem munkából de nagyon élvezem! keményen wowoztam, abba is hagytam, végre jött vmi ami sokkal jobb és van mi elé leülni ha kedvem van fejlődni, varázsolni stb! bátran ajánlom mindenkinek!"

2012. szept. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hmm, elég meggyőző válaszok. :D

Ha lesz új gépem, akkor szerintem összespórolok a GW2-re.

Úgyse játszok mostanában semmivel se, ha tényleg olyan jó, akkor 15 ezret még meg is érhet. :D

2012. szept. 18. 16:22
 9/10 anonim válasza:

Én mindkettővel játszom, eredeti szervereken. Pár összehasonlítást végeztünk. Szól érv mindkét játék mellett, és azt mondanám, próbáld ki és dönts, neked melyik okoz nagyobb élményt.

A legeslegfontosabb különbségek:

A gw2 olcsó (15.000 Ft), a wow nagyon drága (alapjáték + WotLK + Cataclysm + Mists of pandaria) együtt jelenleg 28.000 a legolcsóbb helyen, plusz 3500-4500 Ft/hó

A WoW a leegyszerűsítés és a lebutítás felé art, hogy egyszerű játék legyen egyre fiatalabbaknak. A GW2 összetett és nem nagyon korlátoz, így bonyolultnak tűnhet.


A WoW egy 8 éve menő, elfáradt de biztos háttérrel bíó játék, tuti van még benne 4-5 év- A GW2 csak most jöt ki, bizonytalan a jövője (sokan azt mondják, emitt fog véget érni a wow de nem fog, még most is mennek diablo1 szerverek)


A gw2 friss játék, évekkel fejlettebb grafikával, a gw1-en kikísérletezett játékmenetekkel. a WoW az egyik első MMORPG volt, ennek megfelelően igen elavult.


A gw2 világa még felfedezetlen, a Warcraft világa ismert, kidolgozott, nagyívű.


A WoW hack&Slash játék, a GW2 szerepjáték.


Innentől kezdve szeret-nem szeret kérdése az egész. A személyes tapasztalatom szerint a wow szerethető játék de hamar unalmassá válik, pár hónap alatt mindent kitapasztalsz és nagyon monotonná válik. A GW1 háromszor annyi ideig kötött le, és a 2 ettől sokkal összetettebb.

én mindenképp a Guild Warsra szavazok.

2012. szept. 19. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

00:53

Tökéletesen egyetértek vele.

Talán annyit kötnék bele , hogy azért egyikse lenyűgöző grafikaileg , olyen simán szép kategória

2012. szept. 19. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!