Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek mikor fog megjelen...

Szerintetek mikor fog megjelenni a GTA V PC-n?

Figyelt kérdés
Elméletileg októberi megjelenésről beszéltek, de szerintem később lesz az , 2 meg úgy is konzolon jelenne meg először! Ti mit hallottatok efelől?

2012. szept. 6. 12:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Nam lepne meg, ha úgy lenne, minta GTA IV-nél és a két kiegészítőjénél. Először konzolra, aztán fél-egy év múlva PC-re is.
2012. szept. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

"We do not have an official release date for GTA 5 yet."

Ebből kiindulva bármi lehet, de úgy karácsony környékére vizionálom, mert akkor nagyobbak az eladások.

2012. szept. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Csak nem idén karácsonykor... Amúgy meg MINDEN Rockstar játék május/június hónapokban jelent meg az utóbbi időben (GTA IV, GTA IV Episodes of Liberty City, Max Payne 3, L.A Noire, Red Dead Redemption), tehát ne várj karácsonyi megjelenést.
2012. szept. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2013 tavasza vagy a nyara. Addig meg ott az Alvó kutyák. Egyébként a Max Payne 3 pc-és verziójára csak egy hónapot kellett várni. De a Rockstar teljesen kiszámíthatatlan.
2012. szept. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%
Sleeping Dogs?? az nem jó játszatok a spec ops the line-nal :D
2012. szept. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%
A The Line tényleg nagyon jó! Kiváló sztori és hitelesség. A Sleepingdogsban egy Yakuza-GTA klónt látok :/
2012. szept. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%
Beszéltek itt ökörségeket -.- . A Sleeping Dogs egy remek játék, de nem hasonlítható össze a Spec Ops-sal, teljesen más stílus.... Gondolkodni kéne Béláim...
2012. szept. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én nem hasonlítottam össze, csak The Linenak jobb a sztorija még ha nem is sandbox. A SleepingDogs meg egy kalap sz@r, ronda grafikával (mert lássuk be egy AC, vagy egy Batman Arkham rész simán übereli, mint sztoriban, mint megvalósításban. Ha idén jött volna ki a GTA 5, ki sem merte volna adni a Square Enix a SleepingDogs-t. Csak hát ezek a rockerek...És ne érts félre, szeretem a Square Enixet mert egy nagyon JÓ játékuk fog napvilágot látni novemberben, gondolom kitaláltad melyikre gondolok kedves válaszoló. Hát Imádom Tehát Mondhatni Annyira Megszerettem, ezt a másik ötös részt ;)
2012. szept. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én nem hasonlítottam össze, csak The Linenak jobb a sztorija még ha nem is sandbox. A SleepingDogs meg egy kalap sz@r, ronda grafikával (mert lássuk be egy AC, vagy egy Batman Arkham rész simán übereli, mint sztoriban, mint megvalósításban. Ha idén jött volna ki a GTA 5, ki sem merte volna adni a Square Enix a SleepingDogs-t. Csak hát ezek a rockerek...És ne érts félre, szeretem a Square Enixet mert egy nagyon JÓ játékuk fog napvilágot látni novemberben, gondolom kitaláltad melyikre gondolok kedves válaszoló.

Hát

Imádom

Tehát

Mondhatni

Annyira

Nyáladzok, ezután a másik ötös rész után ;)

2012. szept. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én sza..r..ok a többi játékra engem csak a gta 5 érdekel!
2012. szept. 10. 15:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!